systemy-dofinansowanie dla firmy

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
aldonka34

Re: systemy-dofinansowanie dla firmy

Post autor: aldonka34 » 17 lip 2017 10:04

W tej chwili o dofinansowanie można ubiegać się w województwie małopolskim dotacje-unijne.org/dotacje-unijne-i-fundusze-dla-firm/poddzialanie-3-3-2-rpo-malopolskiego Ten projekt przeznaczony jest głównie na umiędzynarodowienie, wprowadzenie polityki międzynarodowej dla firm mikro- małych- i średnich. Nabór odbywa się w III kwartale tego roku.

Amelia

Post autor: Amelia » 20 lip 2017 09:37

Chyba nie tak łatwo dostać...

wania

Post autor: wania » 21 lip 2017 11:18

Niestety w kwestiach, o które pytasz nie orientuję się zbyt dobrze, ale uważam, że wszelkiego rodzaju dofinansowania to świetna sprawa. Sama ostatnio zaczęłam interesować się założeniem firmy i zdaję sobie sprawę z tego z jakimi kosztami się to wiąże. Oglądałam ostatnio drzwi przeciwpożarowe stalowe no i co? Kwestie bezpieczeństwa są bardzo ważne, więc za nic w świecie nie należy na tym oszczędzać. Dobrze przynajmniej, że udało mi się znaleźć taką rzetelną firmę.

Awatar użytkownika
Kuili

Post autor: Kuili » 28 lis 2017 13:20

ja skorzystałam z pomocy fifi.sekwencja.eu i otrzymałam dofinansowanie na rozwój firmy. Polecam poszukać podobnych rozwiązań w swojej okolicy
Wieku nie starczy na budowanie; żeby zburzyć – jeden dzień wystarczy

Elizka

Post autor: Elizka » 12 lut 2018 21:48

A co myślicie o takim dofinansowaniu dla firmy mgpremium.pl/dotacje-unijne-i-fundusze-dla-firm/2-2-1-rpo-lodzkiego-internacjonalizacja-przedsiebiorstw-modele-biznesowe-msp ? Ta dotacja przeznaczona jest dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa łódzkiego. Maksymalną kwotą dotacji jest 300 000 złotych, co stanowi naprawdę przyzwoitą kwotę dla takiego małego biznesu.

lana52

Post autor: lana52 » 24 lut 2018 23:23

Zdecydowana większość przedsiębiorców stara się pozyskać fundusze od UE. Niestety, nie zawsze jest to proste. Chcąc pozyskać środki na rozwój działalności dobrze jest rozważyć pozyskanie ich poprzez ten fundusz inwestycjekapitalowe.com.

Awatar użytkownika
Kuili

Post autor: Kuili » 26 lut 2018 17:59

nasza firma otrzymała dotacje na wynalazek
Wieku nie starczy na budowanie; żeby zburzyć – jeden dzień wystarczy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”