Taki wielki i nie babski problem - wypadają mi włosy!

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Martusia87

Re: Taki wielki i nie babski problem - wypadają mi włosy!

Post autor: Martusia87 » 22 lut 2018 17:55

Wypadanie włosów to niestety problem, który dotyczy wielu ludzi, w tym mnie :( Chociaż teraz w sumie już jest znacznie lepiej :D Ale był okres, w którym po prostu "łysiałam"! Znalazłam wtedy przyczyny wypadania włosów a także dużo sposobów (w tym domowe) na to, jak opanować to okropne zjawisko. Teraz wypada mi zaledwie kilka włosów na tydzień :)

Kirssteen

Post autor: Kirssteen » 15 mar 2018 11:37

Niekoniecznie nie babski. Po prostu u kobiet nie widać tego aż tak bardzo, mają o wiele więcej włosów i jak wypadają to nie jest to aż tak bardzo widoczne. Na takie rzeczy są jednak sposoby. Znajoma skorzystała z mezoterapii głowy i bardzo sobie chwali ten zabieg. Polega on na wstrzykiwaniu pod skórę głowy minerałów, witamin i aminokwasów mających pobudzi włosy do porostu. Poczytaj sobie o takiej opcji.

gaja

Post autor: gaja » 29 mar 2018 01:55

Endokrynolog, to podstawa. Trzeba umówić się na wizytę. Nie wiem czy pomogą, ale mogą wykluczyć, albo potwierdzić przyczyny i je wyeliminować.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 29 mar 2018 08:17

Najlepiej zgłosić się zaraz do lekarza, nie ma na co czekać.

Elizka

Post autor: Elizka » 07 kwie 2018 10:53

Ja też mam z tym wielki problem odkąd urodziłam córkę. Nie wiem co z tym począć ? Pomyślałam o przedłużeniu włosów keratyną i wiecie co ? Jestem pozytywnie zaskoczona efektami takiej metody. Włosy nie tylko są długie ale znacznie gęste, a prezentuje się na prawdę świetnie. Poza tym wygladają bardzo naturalnie co moim zdaniem jest istotną sprawą przy wydłużaniu włosów.

usis

Post autor: usis » 19 maja 2018 17:17

Temat ten już kilka razy został poruszony na blogu antycenzor, wejdź i poczytaj jak chcesz wiedzieć więcej w tym temacie.

tatko

Post autor: tatko » 19 cze 2018 16:07

Wypadanie włosów to choroba cywilizacyjna, ale także mająca uwarunkowania genetyczne. Bardzo dobrze problem opisany jest na blogu doskonałego specjalisty w dziedzinie medycyny estetycznej dr-a Turowskiego https://www.drturowski.pl/blog/pl/najle ... -na-zakola. Warszawa, Katowice i Chicago to miejsca gdzie mieszczą się placówki z doskonałym sprzętem, dzięki któremu możemy odzyskać włosy

FranczeskaWil

Post autor: FranczeskaWil » 11 lip 2018 18:41

Czy ja wiem czy nie babski? Wiele kobiet ma też z tym problem, choć z zdecydowanej większości jednak to faceci, głównie z nadmiaru testosteronu. Jeżeli macie takie problemy to podejdzcie do tego na spokojnie, z rozwagą. Poczytajcie parę artykułów z portalu http://na-wypadanie-wlosow.pl poświęconemu właśnie temu problemowi wśród kobiet jak i wśród mężczyzn. Na pewno znajdziecie odpowiednie rozwiązanie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”