Taki wielki i nie babski problem - wypadają mi włosy!

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
deroto

Re: Taki wielki i nie babski problem - wypadają mi włosy!

Post autor: deroto » 24 sie 2014 14:17

Zwróćcie uwagę na grzebień Vivicomb, stosowała go moja siostra, której po ciąży strasznie włosy wychodziły.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 22 sty 2015 09:32

Poczytajcie sobie o nadczynności:
http://leczymytarczyce.pl/tarczyca/nadc ... -tarczycy/
Wypadanie włosów jest jednym z najbardziej powszechnych objawów w przypadku tego schorzenia. Występujee bardzo często. Sama miałam kiedyś taki problem. Włosy wychodziły mi kępami i okazało sie,ze właśnie powodem jest nadczynność tarczycy !
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak się z tego powodu stresowałam. Wystarczyło jednak odpowiednie leczenie i wszystko wróciło do normy.

lobd

Post autor: lobd » 23 sty 2015 09:16

Polecam szampon z pokrzywy, pomaga na wypadające włosy. :)

yy88yy

Post autor: yy88yy » 23 sty 2015 11:44

Może pomogła by Drożdżowa maska na porost włosów (Receptury babuszki Agafii) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

intel

Post autor: intel » 23 sty 2015 12:58

Mi pomógł szampon z czarnej rzepy

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 27 sty 2015 11:01

Moim zdaniem nie ma się co przejmować. Podejdź do tego na spokojnie, zrób badania u specjalistów i podpowiedzą Ci co robić dalej. Dziś miejsc, w których można Ci pomóc jest mnóstwo i są w całej Polsce. W Krakowie jest ośrodek medyczny, gdzie oferują przeszczep włosów. Polega on na przeniesieniu mieszków włosowych w miejsca gdzie pojawiło się łysienia. Przeszczep włosów jest zabiegiem wykonywanym w celu odtworzenia owłosienia na skórze głowy, na brwiach, brodzie, wąsach, klatce piersiowej. Poczytaj sobie o co dokładnie chodzi na stronie http://osteomed.krakow.pl/przeszczepian ... -s-a-f-e-r i zastanów się. Może to jest rozwiązanie, które warto zastosować.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 28 sty 2015 13:53

Zrób sobie koniecznie badania krwi!
Na przykład tutaj: http://centrumalpejska.pl/punkt-pobran-diagnostycznych/ bo mi też długo wypadały włosy i okazało się, że mam anemię i to potężną niestety.
Wiecie potem badania, chodzenie po lekarzach. Kupiłam sobie dobry szampon, zaczęłam łykać leki i w końcu przestały mi wypadać:)

karolina22

Post autor: karolina22 » 04 lut 2015 08:54

Mam podobny problem, ale od czasu, gdy używam olejku łopianowego ze skrzypem polnym, zauważyłam znaczną poprawę. Włosy są mocniejsze i nie wypadają mi tak, jak wcześniej - czyli na szczotce była garść włosów.

Bandzia

Post autor: Bandzia » 11 lut 2015 21:56

no to może anemia?? Ja tak miałam po ciąży... tez mi kłaki wypadały garściami. Załamana byłam... normalnie prześwity mi sie zrobił :( okazało się ze mam anemię. Wątróbka w mega ilościach nie pomogła :( Dopiero zbawienie przyszło jak odkryłam Chela ferr :king: w krótkim czasie pozbyłam się anemii, na efekt z włosami trzeba było dłużej poczekać ale warto było... przestały wypadac :)

dagawe

Post autor: dagawe » 18 lut 2015 16:23

Na Twoim miejscu wybrała bym się do dermatologa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”