Taki wielki i nie babski problem - wypadają mi włosy!

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
maya78

Re: Taki wielki i nie babski problem - wypadają mi włosy!

Post autor: maya78 » 05 maja 2016 23:42

moze byc tarczyca, kobiety maja czesto braki jodu, selenu, nawet o tym nie wiemy, kiedy mamy zimne stopy dlonie, to znak ze tarczyca moze nawalac. kiedy wypadaja wlosy dokladnie tak samo kwestia zaburzenia hormonow, a tarczyca jest odpowiedzialna za hormony.

arlett

Post autor: arlett » 04 cze 2016 04:52

Wypadanie włosów może mieć różne przyczyny...
Na twoim miejscu poszłabym na badania. U mnie np włosy wypadają przez tarczycę. Zrób może sobie badanie TSH i idź na usg tarczycy np do Gabinet USG.
Będziesz wiedziała na czym stoisz. Nie ma co lekceważyć wypadania włosów. Z tego co wiem mogą wypadać też przez stres.

Dermatolog33

Post autor: Dermatolog33 » 05 cze 2016 11:22

Wnioskując jest to problem odśrodkowy. Curly, czy Ty jesteś przekonana, że Twój sposób odżywiania jest dla Ciebie dobry?
Polecam zrobić podstawowe badania krwi, ewentualnie hormonów.
Do Twojej "eko-diety" warto dodać kilka suplementów, które wzbogacą Twój organizm o mikroelementy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Poczytaj sobie o herbatkach ajurwedyjskich, ziołolecznictwie klimuszki oraz głównie na włosy produktach vitapil.

garsonka

Post autor: garsonka » 05 cze 2016 14:29

pomyśl o zmianie diety bo najwidoczniej masz za mało witamin

anastazja4390

Post autor: anastazja4390 » 20 cze 2016 14:25

Wypadanie włosów ale oczywiście nadmierne to już problem może on mieć kilka podłoży warto wówczas udać się do naszego lekarza zrobić klika badań a może będziemy skierowani do specjalisty a może tylko trzeba zmienić dietę i wszystko wróci do normy.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 14 lip 2016 12:01

Tak na dobrą sprawę wypadanie włosów to problem coraz większej liczby kobiet. Nie mniej jednak jeżeli szybko chcemy zamaskować "przerzedzone" miejsca, możemy sięgnąć po preparat Dr Hair. Jest on dostępny w wielu odcieniach i w swoim składzie posiada nanocząsteczki. Dzięki nim fryzura w zasadzie zaraz po nałożeniu zasypki staje się zagęszczona, a co więcej w czasie deszczu czy śniegu nic nam z włosów nie spłynie.

komalia

Post autor: komalia » 21 lip 2016 09:34

Zapisz się do kosmetyczki, może ona coś doradzi. Może masz uczulenie na jakiś kosmetyk do włosów?

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 21 lip 2016 12:56

Wypadanie włosów niestety zdarza się czesto, także u kobiet, sama miałam ten problem i poszłam do dermatologa i w ogólnym rozrachunku właśnie to radzę - iść do lekarza.

Swilina

Post autor: Swilina » 09 sie 2016 03:06

kobietom czasem wystarczy nowa odżywka do włosów, przejrzyj http://www.garnier.pl/wlosy/piekno/typy/od%C5%BCywka włosy nieraz wypadają z powodu doboru nieodpowiednich kosmetyków.

garsonka

Post autor: garsonka » 17 sie 2016 09:24

włosy wypadają bo brakuje im witamin, może najwyższa pora włączyć do diety warzywa i owoce.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”