Jak skutecznie schudnąć?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
amelka

Re: Jak skutecznie schudnąć?

Post autor: amelka » 30 cze 2016 06:35

Odchudzanie wymaga silnej woli i samozaparcia. Mi raz się udało ale niestety później wszystko zaprzepaściłam.
Wczoraj trafiłam na http://odzyskajdzien.pl/2642-ostatni-dz ... o-sylwetke i chcę spróbować jeszcze raz. Do urlopu schudnę i będę wyglądać pięknie na plaży :) Tym razem zmieniam nawyki na zawsze a nie tylko na chwilę.

aneczka22

Post autor: aneczka22 » 30 cze 2016 22:51

A ile wazysz i jaki prowadzisz tryb zycia? Bedzie latwiej nam cos doradzic.

Melania111

Post autor: Melania111 » 15 lip 2016 22:40

Zgadzam się z tego co słyszałam, dobry jest catering dietetyczny, sama sie nad nim zastanawiam, czy nie skorzystać;) ale póki co na razie próbuje brac suplementy diety, słyszałam, że również są bardzo dobre i skuteczne podczas odchudzania.

Awatar użytkownika
ToMirra

Post autor: ToMirra » 23 lip 2016 23:40

kajmila pisze:Z suplementów diety, które ułatwiają odchudzanie można na pewno skorzystać z reduktorów tłuszczu. Są to preparaty przyspieszające metabolizm i dzięki temu tłuszcz szybciej się spala. Oczywiście preparaty te działają tylko, jeśli wykonujemy jakieś aktywności fizyczne. Po zimie ciężko mi było wrócić do formy, dlatego po konsultacji z trenerem zaczęłam przyjmować ACTIVLAB Thermo Shape 2.0. Po kilkunastu dniach stosowania zauważyłam znaczną poprawę przemiany materii, a co za tym idzie lepsze rezultaty w odchudzaniu. Reduktory tłuszczu i inne suplementy diety najlepiej kupować przez internet, bo wychodzi taniej niż w sklepie z odżywkami. Polecam sklep body4you.pl, oferowane tam suplementy są w pełni bezpieczne dla organizmu. Nie mniej jednak, najpierw warto skonsultować się ze specjalistą.
Reduktory tłuszczu faktycznie przyspieszają odchudzanie. Używałam reduktorów Treca. Działa mocno pobudzająco, zwiększa spalanie tłuszczu i znacznie podnosi intensywność treningu. Rzeczywiście Body4You mają dobre produkty. Poza reduktorami tłuszczu kupuję tam masła orzechowe, mają produkty o bardzo czystym, ekologicznym składzie.

łucja99

Post autor: łucja99 » 29 lip 2016 09:21

Moj facet ćwiczy codziennie na siłowni. Do tego trening z tabaty, z mojej ulubionej strony i też ma ciało tak jak należy ale to cięzka praca , poty i zmęczenia. Wcześniej był na redukcji tłuszczu przepisanej przez trenera.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 29 sie 2016 07:58

Ja jakiś czas temu trafiłam na wczasy odchudzające dla mam z dziećmi. Oferta jest bardzo kuszaca i powaznie zastanawiam się nad wykupieniem pakietu. Od dawna szukałam czegos podobnego bo mam problemy z nadwagą i sama sobie nie radze. taki wyjazd może być dać niezłego kopa motywacyjnego :)

Szymonka

Post autor: Szymonka » 11 lip 2017 13:04

Osobiście jestem zwolenniczką stosowania dobrej jakości spalaczy. Tak by były jak najbardziej naturalne i miały wysokiej jakości składniki. Dlatego sądzę, że ten spalacz BURNER ONLY FOR WOMEN 60 KAPSUŁEK, spokojnie wystarczy dla kobiety która chciałaby stopniowo zrzucić zbędne kilogramy. Należy jednak pamiętać , ze te tabletki jedynie wpomagają nasze odchudzanie a nie schudną za nas. Do tabletek musisz dołączyć aktywność fizyczną i odpowiednią diete. Bez tego raczej nie zobaczysz efektów.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 09 sie 2017 14:52

Trzeba po prostu się ruszyć i wybrać się na siłownię. Polecam CityFit - to świetna siłownia warszawa. Znajdziesz u nich ogromny wybór zajęć fitness. Sama zobaczysz, jakie odchudzanie może być proste.

Awatar użytkownika
justdobosz21

Post autor: justdobosz21 » 10 sie 2017 11:58

dieta lekkostrawna jest dobra, aczkolwiek najbardziej liczy się deficyt kaloryczny w niej zawarty

Amelia

Post autor: Amelia » 15 sie 2017 12:27

Warto olejków CBD spróbować.Nie są tanie, ale opakowanie starcza na długo, w kroplach się je zażywa.Ona mają też szersze działanie niż walka z nadwagą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”