Jak skutecznie schudnąć?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
bierka

Re: Jak skutecznie schudnąć?

Post autor: bierka » 12 kwie 2016 22:24

marysienka też z tej firmy Olimp biorę suplement tyle że therm line fast, dlatego że on pomaga na zatrzymywanie wody a ja mam z tym ogromny problem, jak nie gigantyczny, dobrze że mi pomaga.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 27 maja 2016 10:01

Chodzi Ci o suplementy zawierajace CLA? Cos z tego spalacze tluszczu ? Wg mnie - dobry wybor. Udowodniono, ze CLA dziala zabojczo na nasz tluszczyk:) Sama bralam swego czasu i efekty musze przyznac - zauwazylam.

aga77

Post autor: aga77 » 13 cze 2016 22:47

A kriolipolizy próbowaliście? Myślę, że warto zastanowić się nad takimi zabiegami. Po pierwsze pomagają usunąć tłuszcz nawet z trudno dostępnych miejsc, a po drugie zabieg jest bezbolesny. Jest to innowacyjne rozwiązanie. Redukcja tłuszczu poprzez zamrażanie.

pafik

Post autor: pafik » 17 cze 2016 15:33

a czy któraś z was słyszała o takiej substancji zwanej forskolina czy jakoś tak? Czytałam o tym artykuł http://pieknojestwtobie.com/wlasciwosci ... orskoliny/ i bardzo mnie interesuje jak właściwie ona wpływa na to nasze odchudzanie. Ktoś się z tym zetknął?

Awatar użytkownika
kajmila

Post autor: kajmila » 23 cze 2016 16:57

Z suplementów diety, które ułatwiają odchudzanie można na pewno skorzystać z reduktorów tłuszczu. Są to preparaty przyspieszające metabolizm i dzięki temu tłuszcz szybciej się spala. Oczywiście preparaty te działają tylko, jeśli wykonujemy jakieś aktywności fizyczne. Po zimie ciężko mi było wrócić do formy, dlatego po konsultacji z trenerem zaczęłam przyjmować ACTIVLAB Thermo Shape 2.0. Po kilkunastu dniach stosowania zauważyłam znaczną poprawę przemiany materii, a co za tym idzie lepsze rezultaty w odchudzaniu. Reduktory tłuszczu i inne suplementy diety najlepiej kupować przez internet, bo wychodzi taniej niż w sklepie z odżywkami. Polecam sklep body4you.pl, oferowane tam suplementy są w pełni bezpieczne dla organizmu. Nie mniej jednak, najpierw warto skonsultować się ze specjalistą.

Awatar użytkownika
magda.w

Post autor: magda.w » 24 cze 2016 11:44

też się nad tym zastanawiam

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 27 cze 2016 16:15

Mnie do tego typu zabiegów ''zaraziła'' siostra. Obie chodzimy na zabieg karboksyterapię żeby wymodelować ciało i zredukować cellulit. Efekty są coraz bardziej widoczne, co mnie niesamowicie cieszy, mam nadzieje, ze w tym roku pokaże się na plaży w stroju kąpielowym. A na ten zabieg chodzimy do instytutu new look w Warszawie .

Awatar użytkownika
debniak

Post autor: debniak » 27 cze 2016 16:18

Super, dzięki za wszystkie porady :)
Życie jest piękne :D

Katarakta

Post autor: Katarakta » 27 cze 2016 17:14

Ja się chętnie jeszcze wepchnę z poradą ;)
Tym bardziej, że wydaje mi się, że ta dieta jest mało znana - http://nadiecie.net/recipe/dieta-3d-chili/
Dieta 3D chilli, czyli wcinamy na ostro. Warto poczytać - efekty są super, bo pod wpływem jedzenia ostrych potraw więcej się pocimy i chudniemy :)

iza.izabela

Post autor: iza.izabela » 27 cze 2016 22:59

U mnie się super sprawdził catering dietetyczny - pozwoliło mi to uregulować pory posiłków i dzięki temu szybko, bo w 5 tygodni, schudłam 6 kilo :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”