Jak schudnąć po ciąży

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
RenuJi

Re: Jak schudnąć po ciąży

Post autor: RenuJi » 08 maja 2017 12:18

Z doświadczenia wiem, że odchudzanie po ciąży to spore wyzwanie, zwłaszcza kiedy dzieciaczki nie pozwolą się nam wyspać i jesteśmy ciągle zmęczone. Wszystko jednak da się zrobić, oczywiście pod warunkiem, że postawimy na odpowiednią dietę, jak i regularną aktywność fizyczną. Przy czym możemy także sięgnąć po produkty,jakie znajdziemy w ofercie NutriVit Pharm . Znajdziemy w niej bowiem wiele produktów, które to nader skutecznie wspomagają odchudzanie, takich jak chociażby African Mango 600, Amla Forte 2000, Zielony Jęczmień Premium i wiele innych. Przy czym motywacja to podstawa.

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 21 maja 2017 09:53

Moim zdaniem najlepiej wybrać się do dobrego dietetyka, wykupić sobie karnet na siłownię i do tego zabiegi, np. kriolipolizę. Jeśli nie słyszeliście o nich to warto poczytać, w Vici Clinic na św. Sebastiana wykonują takie zabiegi, a także inne wspomagające odchudzanie - redustim, venus freeze, arosha bandaże. Warto o tym poczytać.

mokka

Post autor: mokka » 27 maja 2017 08:12

Po ciąży miałam lekki problem z gromadzeniem się wody w organizmie więc poza dietą i ćwiczeniami brałam jeszcze therm line hydrofast, bardzo się przyda u osób z takim problemem bo waga faktycznie zaczeła spadać.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 19 lis 2017 17:30

A próbowałyście zabiegów kriolipolizy? W Vici Clinic w Krakowie takie zabiegi robią przemiłe Panie - Kasia i Gosia. Są to zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej, które dają naprawdę trwałe efekty. Jeden taki zabieg trwa 45 minut i kosztuje 99 zł. Warto wypróbować.

Karolcia900

Post autor: Karolcia900 » 07 gru 2017 13:18

Również uważam, że należy udać się do dobrego dietetyka. Ja jestem matką karmiącą obecnie i też niedawno pomyślałam o tym, aby się wziąć za siebie. W ciąży przytyłam 16 kg, więc tak z 5-6 kg mam do zrzucenia. Przy dziecku nie mam wolnych chwil, aby jakoś dużo ćwiczyć, więc pomyślałam, że najłatwiej będzie z dietą + spacery. Kiedyś byłam u jednego dietetyka i średnio mnie do siebie i swoich propozycji dla mnie przekonał, ale koleżanka, również młoda mama, poleciła mi gabinet Projekt Zdrowie. Otworzyli się nie tak dawno w naszym mieście i moja koleżanka poszła, zaciekawiona, też szukała dietetyka. Okazało się, że dietetycy w tej placówce specjalizują się, o ile można tak to ująć, w przygotowywaniu diet dla osób z różnymi schorzeniami, ale również dla kobiet w ciąży i po ciąży. Rekomendują suplementację naturalną, co dla mnie, osoby jeszcze karmiącej, jest najlepszym rozwiązaniem. Nigdy też nie byłam swoją drogą przekonana co do suplementów w kapsułkach czy ziółek. Schudnięcie po ciąży jest wyzwaniem, ale po odpowiednich badaniach, pomiarach, wraz ze wsparciem dietetyka można z czasem to i owo zdrowo zgubić. Ja zostałam pozytywnie naładowana. Ceny też są przystępne, na wizytę można się umówić za niecałe 80 zł więc jest ok :) Jakby któraś z Was szukała dobrego centrum dietetycznego to polecam :) Na stronie www.projektzdrowie.info jest wykaz placówek, może są i w Waszej okolicy :) Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”