Budowa domu

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Szymonka

Re: Budowa domu

Post autor: Szymonka » 27 lip 2017 18:53

Chciałabym wybudować właśnie dom, zastanawiam się czy projekt jest wart zainteresowania.

malutka15

Post autor: malutka15 » 19 sie 2017 11:33

Warto pomyśleć o budowie własnego domu. Projekt można sporządzić indywidualnie, wtedy mamy pewność, że w 100% będzie dostosowany do naszych potrzeb. Polecam firmę FACHMAN z Podkarpacia. Deklarują, że stawiają domy już od 170 tys. zł. Wiadomo,wiele czynników składa się na cenę domu. Fachman ma swoje oddziały w Mielcu, Rzeszowie i Dębicy. Są rzetelni i terminowi, stawiają domy pod klucz. Polecam zapoznać się z ich szeroką ofertą na stronie internetowej.

Amelia

Post autor: Amelia » 21 sie 2017 12:08

To niedrogo jest.

Miranda

Post autor: Miranda » 29 sie 2017 15:59

Budowa domu nie może się odbyć bez profesjonalnych narzędzi. Niezbędnym urządzeniem jest wciągarka linowa, która przenosi cięzkie materiały budowlane na dach czy piętro budynku. Proste w obsłudze wciągarki oferuje firma geda. Wciągarki te są łatwe w montażu i demontażu, można je przenosić w dowolne miejsce na budowie. Do obsługi nie są wymagane żadne uprawnienia.

matyy

Post autor: matyy » 09 wrz 2017 13:23

Faktycznie, bez odpowiedniego sprzętu to nie ma nawet co marzyć o szybkiej budowie. Warto też się zastanowić, czy samodzielna budowa jest naprawdę taka opłacalna. Z reguły trwa o wiele dłużej niż wykonywana przez profesjonalną firmę. Zostawiam Wam namiary na firmę WPW Invest - zajmują się wykonywaniem domów szkieletowych oraz wiązarów dachowych. Są solidni i uczciwi.

bierka

Post autor: bierka » 12 wrz 2017 20:35

Nikt nie wspomniał że budowa domu to również stres :P serio nerwówka ale warto, zdecydowanie warto :) sprawdza to charakter ;P ja nie dawno byłam na etapie wykończenia elewacji, jeśli mogę Wam coś doradzić to zdecydowanie polecam tą firmę Caparol, jeżeli chodzi o ocieplenie. Każdy kto siedzi w budowie powinien sobie zdawać sprawę że ocieplenie jest na lata, więc warto robić je porządnie. Generalnie Caparol ma całe, kompletne systemy, nie trzeba latać po firmach żeby dokupować niezbędne materiały. Jeśli chodzi o tym to Carbon jest najtrwalszy i ma największe możliwości aranżacyjne, co dla estetyków powinno być ogromnym plusem.

MamaDietetyk

Post autor: MamaDietetyk » 19 wrz 2017 23:47

Budowa domu to wyzwanie i to nie małe. Szczególnie jak samemu się buduje, wiem z opowieści bo sama jeszcze nie miałam okazji być na tym etapie życia ;P swoją drogą jak komuś to pomoże w czymś to mogę dać namiary na fajną firmę oferującą produkty typu siłowniki do bram nice.pl, ale nie tylko bo mają tez na przykład mechanizmy do rolet, automatyki do bram garażowych,w każdym razie rzeczy które mogą się przydać :)

fiona45

Post autor: fiona45 » 27 wrz 2017 20:21

Bardzo fajne projekty domów ostatnio oglądałam na; ecoreadyhouse.pl/projekty-domow-pasywnych . Mają tam sporo ciekawych propozycji godnych uwagi. Każdy znajdzie coś dla Siebie tam praktycznego w rozsądnej cenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”