Samochód do firmy - kredyt, czy leasing?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
klara1

Re: Samochód do firmy - kredyt, czy leasing?

Post autor: klara1 » 18 maja 2017 12:56

Moim zdaniem atrakcyjniejszy wychodzi kredyt lub pożyczka. Zna dobre pożyczki pozabankowe, które wychodzą całkiem atrakcyjnie. Możecie zobaczyć sobie pożyczkę z credy które sa dość popularne w dzisiejszych czasach. Pamiętaj, że takie zobowiązanie zawsze musi być spłacone na czas.

Nallta

Post autor: Nallta » 23 maja 2017 20:13

nie zależnie od tego jak sfinansujesz zakup auta pamiętaj że trzeba go serwisować w sprawdzonym miejscu moim zdaniem najlepszy jest Euromaster

mikowska

Post autor: mikowska » 26 lip 2017 01:32

Kredyt samochodowy wcale nie jest złym rozwiązanie, można znaleźć taki na dobrych warunkach, ale trzeba widzieć jak i gdzie szukać. Najprostszym sposobem będzie przeanalizowanie poszczególnych kredytów za pomoca narzędzi finansowych, można też skorzystać z pomocy fachowca.

martynaF

Post autor: martynaF » 06 sie 2017 19:26

Generalnie leasing, ale dobre kredyty samochodowe nie są wcale złe. Sama widziałam i znam wiele firm, które biorą kredyty w Toyota Banku bo to i tak opłacalne pod każdym kątem.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 09 sie 2017 18:18

Mam takie pytanko dotyczące aktualnej oferty kredytów gotówkowych. Która pożyczka stąd jest wedle Was najbardziej opłacalna: http://www.ekredytgotowkowy.pl/kredyty ? Szukam naprawdę sensownej, korzystnej oferty, bo mam teraz parę pilnych i nieplanowanych wcześniej wydatków. Co sądzicie o ofercie BGŻ BNP Paribas? Bo mi wydaje się naprawdę atrakcyjna... Jak myślicie - warto?

nektarynka

Post autor: nektarynka » 06 wrz 2017 11:41

Do firmy teoretycznie leasing, ale obecnie kredyty samochodowe też są bardzo atrakcyjne. Np kredyt smarplan w toyota banku to naprawdę niskie koszty miesięczne, więc warto sprawdzić. Szczególnie jeśli lubi się Toyotę, bo mieć samochód takiej marki na 4 lata za bardzo nieduże pieniądze to moim zdaniem ekstra biznes.

mokka

Post autor: mokka » 08 wrz 2017 14:18

W sumie źródło finansowania auta nie jest aż takie ważne, ważniejsza jest późniejsza eksploatacja, dlatego warto od razu umówić się na montaż zestawu optima w warsztacie. Na tej stronie http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci można łatwo obliczyć ile z takim zestawem wydasz mniej na paliwo

Dagna102

Post autor: Dagna102 » 08 wrz 2017 16:07

Witajcie. Polecam samochód na kredyt. Po jego spłacie będzie należał do was. Przy leasingu zawsze płacicie komuś. Warto poczytać jakiś blog na ten temat.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 15 wrz 2017 11:55

Leasing jest dużo bardziej opłacalny. Na przykład Toyota Radość http://www.toyota-radosc.pl/ ma świetną ofertę leasingową i duży wybór samochodów. Polecam Wam zapoznać się z ich bogatą ofertą - myślę, że przypadnie Wam do gustu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”