Samochód do firmy - kredyt, czy leasing?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
mysz33

Re: Samochód do firmy - kredyt, czy leasing?

Post autor: mysz33 » 06 gru 2017 12:45

To podobnie jak ja. U mnie działali w temacie kredytu gotówkowego. Ale doradcy z Probitas Finance generalnie znają się na swoim fachu, także niezależnie od tematu warto skorzystać z ich usług.

nektarynka

Post autor: nektarynka » 06 gru 2017 19:07

Koniec roku to najlepszy okres na kupno samochodu, teraz jest wyprzedaż rocznika, sama sprawdzałam Toyotę i gdyby nie to, że mam nowego Aurisa to bym kupiła jeszcze jednego :D

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 18 gru 2017 11:36

Jeśli prowadzicie swoją działalność gospodarczą to moim zdaniem bardziej korzystny jest leasing. Wszystkie informacje na temat korzystnego leasingu znajdziecie na stronie kredyt123.pl/leasing. Okres takiego leasingu trwa od 24 do 48 miesięcy.

lana52

Post autor: lana52 » 04 sty 2018 16:26

Lepiej wziąć kredyt i przy jego pomocy sfinansować zakup samochodu. Jeśli nie masz wystarczającej zdolności kredytowej, zdecyduj się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej.

Mirka

Post autor: Mirka » 08 lut 2018 10:33

Ja akurat preferuje kredyt na samochód. To wszystko kwestia tego, że nie posiadam własnego przedsiębiorstwa. A mimo wszystko ejstem zadowolona ze wybrałam Toyota Bank :)
https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/of ... szczegoly/

Gladys

Post autor: Gladys » 11 lut 2018 20:16

Odwiedziłam ostatnio Dealera Bawaria Motors w Katowicach. Zajmują się sprzedażą aut osobowych marki BMW. Zainteresowała mnie ich oferta aut używanych. Otrzymałam adres ich strony http://bmw-uzywane.com.pl/ , gdzie znalazłam wszelkie dane w temacie leasingu. Mają bardzo ciekawą i intuicyjną wyszukiwarkę, można też u nich auto sprzedać.

monika30

Post autor: monika30 » 12 lut 2018 09:36

Cześć,
Czasem lepszy jest kredyt a czasem leasing. Na to nie ma jednej odpowiedzi bo to zależy od wieku samochodu, sytuacji i potrzeb przedsiębiorcy. No chyba, ze jest się osobą prywatną to wtedy sprawa jest praktycznie prosta bo leasing nie daje wtedy optymalizacji podatkowej, a ma się mniej wolności bo nie jest się właścicielem auta. Więc wtedy kredyt. W przypadku firm to sprawa jest raczej dość oczywista i leasing zdecydowanie zwłaszcza przy drogich autach bo wtedy nie ma limitu amortyzacji. Chyba, że stary samochód używany to wtedy znowu pewnie łatwiej dostępny będzie kredyt. Ja zapraszam na Portal FmLeasing.pl, ale nie po to, żeby coś sprzedawać tylko do działu Poradnii tam można znaleźć ponad 100 różnych porad w tym takie mówiące o tym kiedy lepszy jest kredyt a kiedy leasing.

Pozdrawiam

biedroska

Post autor: biedroska » 14 lut 2018 06:33

U nas był leasing ale sprawa jest mocno indywidualna i trzeba wybadać rynek pod nasze potrzeby, z resztę u nas auto na firmę a głównie się okazało, że domowym potrzebom służy, więc mąż też o nie dba bardzo i ciągle tylko w https://chemiczna-hurtownia.pl/ jakieś nowe kosmetyki do niego zamawia

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 20 lut 2018 11:34

Ja bym brała w leasing na Twoim miejscu - sama postawiłam na rozwiązanie tego typu z czego jestem niezwykle zadowolona. :) Mój wybór padł na używaną Toyotę Yaris z oferty http://uzywanetoyoty.pl/ , na którą zdecydowałam się właśnie dzięki ich niezwykle atrakcyjnej ofercie leasingowej. Myślę, iż jest to najsłuszniejszy wybór. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”