Czy ktoś zna tego dentystę? :)

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Ojcieson

Czy ktoś zna tego dentystę? :)

Post autor: Ojcieson » 27 cze 2016 10:15

Hej, chciałem dowiedzieć się, czy ktoś z Was ma jakieś własne doświadczenie z tym gabinetem? blaskusmiechu.pl Wygląda zachęcająco, a właśnie potrzebuję udać się na wizytę prywatną. :)

pracowita

Re: Czy ktoś zna tego dentystę? :)

Post autor: pracowita » 16 lut 2017 08:51

Nie znam , żaden dentysta nie budzi we mnie pozytywnych skojarzeń. Nie lubię chodzić do stomatologa.

mikowska

Post autor: mikowska » 11 kwie 2017 17:45

Najlepiej zdecydować się na wizytę u dentysty z polecenia, sądzę, że tak jest najbezpieczniej. Można też sprawdzić sobie opinie o poszczególnych lekarzach w sieci. Jak szukalibyście dobrych specjalistów z Lublina, warto odwiedzić Aldent, oni oferują kompleksowe usługi, mają dobre ceny. Przyjmują w trzech miejsca, polecam szczególnie Pana Doktora Grzegorza Paradowskiego, który jest uznanym chirurgiem szczękowym.

Roberto

Post autor: Roberto » 11 kwie 2017 19:36

Też mam swojego dentystę, z polecenia. W sumie warto odwiedzać tego samego, a nie skakać z drzewa na drzewo.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 01 sie 2017 16:09

Sama też bardzo długo odczuwałam lęk przed dentystą. Jednakże myślę sobie, że jeżeli trafimy w ręce dobrego specjalisty, na pewno wszelkie obawy znikną. Przy czym w Krakowie na takie miano na pewno zasługuje stomatolog, przyjmujący w Stomatologia Steczko. Przede wszystkim bowiem ma on bardzo fajne podejście do dentystów, także tych najmłodszych, a jednocześnie w ofercie tego gabinetu znajdziemy bardzo szeroki wybór usług stomatologicznych.

mamaja

Post autor: mamaja » 09 sie 2017 12:35

Ja też zawsze się stresowałam przed wizytą u dentysty . Ale odkąd znalazłam klinikę Lux dent , już się nie boje :) Znalazłam ją w internecie ,
wpisałam leczenie kanałowe wrocław i wyskoczyła mi strona tej kliniki . Leczenie przebiegło dość szybko , w bardzo miłej atmosferze, a co najważniejsze bezboleśnie.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 13 wrz 2017 23:12

Moim zdaniem na pewno większość z nas jest w stanie wskazać dobrego dentystę. Przy czym osobiście przede wszystkim na takie gabinety, w których wykonywane są różnego rodzaju zabiegi, oczywiście na najwyższym poziomie. Jeżeli chodzi np. o endodoncję, sam chętnie wybrałabym się do Ziętek Clinic - wyposażonej w nowoczesny sprzęt, a jednocześnie umożliwiającej szybki umówienie się na wizytę:).

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 21 wrz 2017 23:09

Pamiętajcie, że ze zdrowiem nie ma żartów. Jeśli nie podejdziecie do tego poważnie, to odbije się to w przyszłości. Podobnie rzecz ma się z dentystami. Lepiej od razu korzystać z tak fachowych porad, to sprawi, że na pewno Wasze zęby będą w dobrym stanie przez długi czas.

jomonert

Post autor: jomonert » 22 wrz 2017 03:58

Ja mam swojego zaufanego dentystę, do którego zawsze chodzę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”