Samochód dla firmy - jaki?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
diana

Re: Samochód dla firmy - jaki?

Post autor: diana » 23 lis 2017 22:25

Oczywiście jeśli już to najlepiej nowe auto, ale da banku raiffeisen nie ma to znaczenia. Udzielają firmom kredytu na zakup środka transportu bez względu na wiek pojazdu.

hannaa89

Post autor: hannaa89 » 01 gru 2017 11:06

Przede wszystkim niezawodny, ale i ekonomiczny i funkcjonalny. Jeśli mowa o ciężarowym, czy dostawczym, to świetne opinie i oceny w testach mają te od Scanii, czy Volvo. W PLANDEX mają natomiast świetne nadwozia do nich, nowoczesne, funkcjonalne, bardzo wytrzymałe.

bella91

Post autor: bella91 » 03 gru 2017 14:55

To już zależy od ciebie jakie auto chcesz mieć w firmie. Mi podoba się tam kilka aut i nie wiem czy sie na jedno z nich nie zdecyduję Chciałabym za jakiś czas kupić nowy samochód do pracy.
Moje obecne auto ledwo jeździ.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 04 gru 2017 15:42

Uważam, że najlepiej zakupić samochód używany. Jednakże, branie go zarówno w leasing jak i kredyt zupełnie nie ma sensu. Na rynku można znaleźć samochody używane w super stanie, przy jednocześnie bardzo atrakcyjnych cenach. Sama ostatnio kupowałam używaną Toyotę. Samochód w stanie igła, świeży a do tego za groszowe pieniądze. Polecam!

martynaF

Post autor: martynaF » 06 gru 2017 19:26

Do firmy fajnie jest kupić nowy samochód, sama uwielbiam Toyoty, więc sobie czasem patrzę co można znaleźć.

Miranda

Post autor: Miranda » 12 sty 2018 20:48

@ Hanna89 - no wlasnie, Volvo...z czym Ci sie kojarzy ta marka? Mi z luksusem oraz niezawodnoscia. Spojrzcie ja te auta: nordauto-olsztyn.volvocars-partner.pl, czyz nie sa piekne? To akurat salon samochodowy z Olsztyna, ktory ma w swojej ofercie zarowno nowe samochody, jak i uzywane. W opcji kupna za gotowke/kredyt czy wziecia w leasing. Mysle, ze Volvo jako samochod do firmy - nadaje sie idealnie.

FranczeskaWil

Post autor: FranczeskaWil » 22 sty 2018 13:47

Czasami niezbędne są samochody dostawcze lecz w moim przypadku w zupełności wystarczyło takie auto typo kangoo. Nawet nie wiedziałam, że są one aż tak pojemne, cała paleta do nich wchodzi na pakę :) Jeżeli macie potrzebe zakupu auta, a nie macie funduszy na to, to warto wybrać dobrą ofertę leasingową.

Mirka

Post autor: Mirka » 06 mar 2018 08:49

A może jednak w leasingu jeżeli to samochód na firmę
Sprawdź proszę Toyota Bank bo moim zdaniem warto zawiesić na ich ofertach oko.
Jak Ciebie interesuje kredyt to samochodowy kalkulator przedstawi Ci ceny danych modeli ; p

Mumia

Post autor: Mumia » 13 mar 2018 10:39

Brat kupował teraz auto dostawcze, on bez takiego się nie obejdzie w firmie. Kupił sobie peugeota Boxera i jeszcze mógł w dobrej cenie go okleić :) fajnie bo to od razu reklama jest dla marki.

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 14 mar 2018 13:11

Wiadomo, że każdy ma jakieś inne wymagania wobec samochodu. Ale generalnie kupuje się albo dostawcze auta, albo takie pół dostawcze typu kangoo. Trzecią opcją są już dowolne samochody, tylko po to żeby wziąć je w leasing :) Jeżeli na taki będziecie się decydować to polecam Mazdę CX-3. Bardzo zgrabne i świetnie wyposażone auto, w szczególności w technologie ułatwiające jazdę - Drive Together. Szczególnie technologia Skyactiv zapewniająca dynamikę i kontrolę nad pojazdem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”