Samochód dla firmy - jaki?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
nesnes

Re: Samochód dla firmy - jaki?

Post autor: nesnes » 10 paź 2016 13:47

Taki wszystko mający, jeżeli dla prezesa firmy ma byc ten samochód. Nie można pogardzić ogrzewaniem postojowym, warto doposażyć firmowy wóz :)

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 28 paź 2016 17:20

Moim zdaniem jeżeli chcemy zdecydować się na zakup samochodu dla firmy, powinniśmy postawić na takie powiedźmy reprezentacyjne marki. Mnie osobiście bardzo podobają się modele dostępne Bawaria Motors BMW . Przede wszystkim cechuje je ciekawa stylistyka, a co więcej markę tą można bez wątpienia określić mianem niezawodnej. Z resztą jeżeli zdecydujemy się na zakup w jednym z salonów- w Katowicach, Jankach, Gdańsku bądź Warszawie, możemy liczyć nie tylko na fachowe doradztwo, ale również ciekawe warunki finansowania.

Karina37

Post autor: Karina37 » 06 lip 2017 12:10

Wiele firm oferuje samochód służbowy w pakiecie socjalnym.
Przejrzyj oferty na stronie Grupy Most Wanted!, w szczegółowych opisach konkretnych ofert znajdziesz, m.in. informację o tym.
To sprawdzony pracodawca, więc oferty są bardzo rzeczowo i profesjonalnie napisane, łatwo aplikować na konkretne stanowisko.
Poza tym to prestiż zdobywać doświadczenie w takim zespole, jeśli masz odpowiednie kwalifikacje.

mokka

Post autor: mokka » 03 paź 2017 09:15

Na pewno warto postawić na ekonomiczny i wygodny samochód, ja bym kupiła dużą wygodną limuzynę i umówiła się na montaż zestawu optima w jednym z najbliższych warsztatów które można łatwo znaleźć na tej stronie http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat , wiadomo że jazda na lpg się nadal bardzo opłaca

hannaa89
Kontakt:

Post autor: hannaa89 » 07 paź 2017 14:06

Chodzi o samochód osobowy, czy dostawczy? Jeśli o dostawczy, to wybrałabym Fiata Ducato, albo Iveco Daily, a z większych Scanię serii P lub Mercedes-Benz Atego - to niezawodne, bardzo funkcjonalne i wytrzymałe pojazdy. Natomiast zabudowę (o ile będzie potrzebna) wybrałabym od PLANDEX - jakościowo trudno o lepsze, wykonanie jest bez zarzutu.

MamaDietetyk

Post autor: MamaDietetyk » 16 paź 2017 21:41

Byłam na jeździe próbnej przyjaciółką w salonie Mazdy, akurat jechałyśmy Mazdą CX-5. Teraz nie wyobrażam sobie nie mieć tego samochodu, komfort jazdy jest nie do opisania, wyposażenie wnętrza z materiałów najwyższej jakości, można poczuć ogromny luksus. Samochód wydaje się masywny, ale jest zgrabny, łatwy w prowadzeniu za sprawą G-Vectroing Control, oprócz tego na wyposażeniu znajdziemy, matrycowe reflektory LED , wyświetlacz headp up na przedniej szybie, elektryczna klapa bagażnika.

Amelia

Post autor: Amelia » 17 paź 2017 15:40

Górna półka :)

majaa862

Post autor: majaa862 » 06 lis 2017 14:30

jadwigaa87 pisze:
18 lip 2016 11:42
Jaki waszym zdaniem samochód najbardziej nadaje się dla firmy? Nowy, czy używany? Na kredyt, czy w leasing?
Zdecydowanie nowy i zdecydowanie w leasing. Jeśli chodzi o osobowy, to radzę wybrać jakiś elegancki, reprezentatywny model, jak Opel Insignia, czy Skoda Superb. Jeśli o dostawczy, to jakiś ekonomiczny, funkcjonalny i wytrzymały, np. Fiata Ducato, czy Iveco Daily Euro 6, a z większych Scanię serii P - odpowiednie zabudowy do takich aut, typu nadwozia, czy naczepy mają w PLANDEX, na http://plandex.pl/pl/oferta można je obejrzeć.

bella91

Post autor: bella91 » 19 lis 2017 10:38

Spory wybór samochodów znajdziesz na http://www.gezet.pl widziałam, ze maja zarówno nowe jak i używane auta oraz motocykle. Może przyjrzyj się ich ofercie? ja do firmy kupiłam kilkuletni samochód i nie mogę narzekać.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 21 lis 2017 09:56

Jaki? Zależy jaka firma i do czego będzie potrzebny ten samochód, choć wiadomo, powinien on być przede wszystkim reprezentatywny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”