Witaminy w innej postaci

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
dresia

Re: Witaminy w innej postaci

Post autor: dresia » 06 lis 2017 21:23

Łykanie witamin ot tak nie ma większego sensu, trzeba najpierw sprawdzić za pomocą badań jakich dokładnie nasz organizm potrzebuje. Czerpanie ich z pożywienia to najlepsze rozwiązanie, jeśli nie mamy drastycznych niedoborów to po co suplementacja? ja nawet w ciąży brałam tylko kwas foliowy, jedyny produkt jaki biorę z witaminami to Biovital i jego naprawdę polecam bo ma dobry sprecyzowany skład (kilka witamin i żelazo) i wygodną formę podania. Na przemęczenie i skołatane nerwy najlepszy.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 14 lis 2017 09:57

Hm, ja biorę ogólnie wielowitaminowy preparat. Bo jednak potrzebuje każdej witaminy, a poszukiwanie jednej czy drugiej i branie następnej tabletki mnie nie interesuje. Do tego piję też http://www.inofem.pl/ , który zawiera w sobie już podwójną dawkę kwasu foliowego. Liczę, że takie połączenie mi pomoże ponownie zajść w ciążę i ją utrzymać. A propo, piłyście Inofem? Pomógł?

martyna6

Post autor: martyna6 » 14 lis 2017 10:21

Odpowiednie witaminy to podstawa zdrowej diety, jednak najlepiej dostarczać je ze świeżych, dobrze umytych owoców i warzyw

Lelka

Post autor: Lelka » 17 lis 2017 22:07

Masz racje. Najpierw trzeba wiedziec co jest potrzebne i czego nam brakuje dlatego polecam zaglebic sie w ten wpis http://vitispharma.pl/witaminy-dla-kobiet-w-ciazy.html gdzie sa opisane dokladnie wszystkie potrzebne witaminy i ich dzialanie na dziecko

martynaF

Post autor: martynaF » 07 gru 2017 11:20

Ważne żeby pamiętać o nich nie tylko na codzień. Ja np brałam różne witaminy w ciąży i okazało się, że dzięki temu uchroniłam i siebie i synka przed wieloma nieprzyjemnościami. Warto czasem skusić się na lepszą suplementację bo to zaprocentuje w przyszłości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”