Laser skuteczny?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
kalicki12

Re: Laser skuteczny?

Post autor: kalicki12 » 26 paź 2017 11:18

Dla mnie depilacja laserowa jest wybawieniem. Dużo ćwiczę i nie ukrywam, że włosy w takich miejscach działają mi poważnie na nerwy. Chodzę do Vici Clinic w Krakowie i sukcesywnie pozbywam się owłosienia na całym ciele. Na każdą partię pierwszy zabieg mam za pół ceny, to korzystna opcja. Efekty też szybko widać.

Tama

Post autor: Tama » 02 lis 2017 22:41

Ja lasera nie mogę, ale gdzieś czytałam o epilfree. Czy któraś z was korzystała może? Szukam opinii.

izabela44

Post autor: izabela44 » 08 lis 2017 09:12

A epilacja nie jest wykonywana laserem? Bo mi się wydaje, że tak. Moja znajoma robiła taką epilację laserem w salonie COCO-TIME i wiem, że jest bardzo zadowolona z efektów. Jeśli nie jesteś pewna jaka metoda usuwania owłosienia będzie dla Ciebie najlepsza, to umów się do nich – mają bezpłatne konsultacje.

cellina

Post autor: cellina » 08 lis 2017 21:10

miałam depilowany wąsik i brodę w salonie kosmetycznym we wrocławiu, po serii 8 zabiegów włoski zniknęły całkowicie i mój koszmar nareszcie się skończył,ale dziewczyny pytajcie o "wiek" lasera-im starszy,tym więcej zabiegów trzeba będzie zrobić-a co za tym idzie wydać więcej pieniążków

RenuJi

Post autor: RenuJi » 22 lis 2017 09:40

Muszę się Wam przyznać, że sama o depilacji laserowej tak naprawdę marzę już od dawna. Przy czym chętnie postawiłabym na wizytę w Skinlogica w Lesznie. Z tego co wiem bowiem, już po pierwszej sesji stosowanym tak laserem diodowym, można zauważyć do 40-tu procent utraty włosków, więc jak dla mnie wynik taki jest bardzo zachęcający. Poza tym często są tam dostępne różnego rodzaju promocje:).

hel.kul

Post autor: hel.kul » 23 lis 2017 15:04

Za depilację laserową pach zapłaciłam w krakowskim Vici Clinic 99 zł za jeden zabieg. Na dodatek na pierwszy zabieg otrzymałam 50% zniżki. Efekt widoczny bardzo szybko, zabiegi praktycznie bezbolesne.

malutka15

Post autor: malutka15 » 16 gru 2017 10:57

Depilacja laserowa jest świetnym rozwiązaniem dla każdego. Wystarczy kilka zabiegów, aby pozbyć się zbędnego owłosienia na zawsze. W Vici Clinic w Krakowie wykonują te zabiegi za pomocą nowoczesnego lasera Light Sheer Duet. Warto wypróbować - na pierwszy zabieg na każdą partię ciała dostaniecie zniżkę 50%.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 16 gru 2017 21:37

Nie ma w tym nic złego. Teraz wiele osób korzysta z takich zabiegów i są naprawdę zadowoleni. Najwazniejszą rzeczą jest to, by wybrać dla siebie odpowiedni gabinet. Osobiście polecam takie miejsca jak Laguel, bo tam przyjmują najlepsi specjaliści. Zresztą na bazie informacji z https://laguel.pl/zabiegi/ sama możesz wyrobić sobie na ten temat opinię.

mamaja

Post autor: mamaja » 27 gru 2017 18:20

RenuJi to Skinlogica otworzyła też salon w Lesznie ? Wow nie miałam pojęcia a jestem ich stałą klientką we Wrocławiu. Jeśli chodzi o depilację laserową to nie mają sobie równych ale to pewnie kwestia dobrego i nowoczesnego sprzętu a dodatkowo doświadczonych pracowników :) Zresztą ja polecam to miejsce także w kwestii zabiegów kosmetycznych czy makijażu - perfekcja sama w sobie :)

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 30 gru 2017 17:23

Zabiegi laserowej depilacji robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Każdemu polecam to miejsce. Przemiła obsługa (pani Kasia i pani Gosia - pozdrawiam!), efekty bardzo szybko widoczne. No i co bardzo ważne - zabiegi prawie wcale nie bolały. To dla mnie ogromna zaleta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”