Reklamacja usług internetowych

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Lelka

Reklamacja usług internetowych

Post autor: Lelka » 16 wrz 2016 14:09

Mamusie czy, któraś z Was musiała zareklamować jakąś usługę @? Ostatnio zamawiałam strone internetową i nie pozostało mi po niej nic jak tylko reklamacja usługi internetowej wzór takiego pisam jest mi potrzebny a w necie ciężko coś znaleźć.Dziękuję za pomoc już z góry :)

samba45

Re: Reklamacja usług internetowych

Post autor: samba45 » 18 wrz 2016 23:35

Ja nigdy nic nie reklamowałam w tym guście, nawet nie wiedziałabym jak się za to zabrać. Nauczyłam się jednak żeby uważnie czytać regulamin wszystkiego w co wchodzę, nawet fajnych konkursów, można tak się uchronić potem przed niespodziankami po fakcie.

Jake91

Post autor: Jake91 » 19 wrz 2016 10:38

Zawsze można zareklamować usługi w internecie i jest na to określony czas, zazwyczaj chyba z 2 tygodnie.

NataliaChrzan

Post autor: NataliaChrzan » 31 paź 2016 13:46

Większość transakcji i zakupów w sieci przebiega bez zakłóceń. Rzadko zdarza się sprzedawca czy usługodawca, który chce świadomie wprowadzić klienta w błąd. Warto znać swoje prawa, aby skutecznie bronić się przed oszustami https://artillo.pl/blog/p/jak-rozwiazyw ... ansakcyjne
Najgorszym przypadkiem są firmy słupy, które się pojawiają i zaraz znikają. Trzeba więc zwracać uwagę na komentarze i opinię, żeby cieszyć się z dobrego zakupu.

mama

Post autor: mama » 16 lut 2017 15:33

Według prawa wszystko może podlegać reklamacji, także usługi świadczone za pomocą internetu. Tak się zastanawiam, jeżeli to są usługi niematerialne, jak to można zrobić, czy to jest wykonalne. Np uczymy się angielskiego przez internet, nie jesteśmy zadowoleni z tej nauki, czy wówczas możemy to reklamować i żądać zwrotu pieniędzy?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”