Samochód - jak zabezpieczyć?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Katerina21

Re: Samochód - jak zabezpieczyć?

Post autor: Katerina21 » 01 sie 2017 17:29

W przypadku samochodu, bez wątpienia dobre ubezpieczenie to podstawa. Oczywiście jednak trzeba tutaj porównać kilka ofert, zanim ostatecznie na jakąś się zdecydujemy. Mnie osobiście bardzo do gustu przypadła ta w PHU Zgoda http://www.phuzgoda.pl/ z przystępną składką. Dodatkowo jeżeli firmę tą polecimy naszym znajomym, mamy szansę dodatkowo dorobić sobie na takie rekomendacji. Jak dla mnie- bardzo fajna opcja.

nektarynka

Post autor: nektarynka » 04 sie 2017 13:13

Autoalarm, auto casco, garaż. Ja ze swojej strony w kontekście AC polecam PZU, wiele osób z mojego osiedla właśnie u nich ma wykupiony pakiet AC i nie było jeszcze ani jednego problemu z jakąkolwiek szkodą.

Amelia

Post autor: Amelia » 29 sie 2017 13:33

Porównywanie polis to dobra metoda żeby nie przepłacać.Kalkulator cuk szybko przelicza gdzie OC jest najtańsze.

Klefka

Post autor: Klefka » 01 wrz 2017 00:27

Ubezpieczenie to podstawa. Nie tylko OC ale także AC.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 04 wrz 2017 12:07

Jasne, to wszystko podstawowe rzeczy i o to koniecznie trzeba zadbać. Poza tym warto też od razu zadbać o odpowiedni autodetailing, który zabezpieczy Wasze auto przed szybkim niszczeniem. W http://www.ghostcar.pl/ możecie zrobić to bardzo sprawnie. Gwarantuję, że za jakiś czas bedziecie wdzięczni sobie za to, że się zdecydowaliście na taką usługę.

martynaF

Post autor: martynaF » 06 wrz 2017 21:43

Do standardowego ubezpieczenia OC polecałabym dobrać jeszcze ubezpieczenie NNW, tak na wszelki wypadek, bo oprócz samochodu warto też zadbać o pasażerów. PZU ma dobrą ofertę właśnie na NNW, jest tanie i naprawdę kompleksowo chroni przed konsekwencjami nieprzewidzianych wypadków.

ewelline

Post autor: ewelline » 07 wrz 2017 09:51

Też wydaje mi się, że lepiej brać takie dodatkowe zabezpieczenia. Nie mają one wysokiej składki, a w razie wypadku zawsze otrzymamy dodatkową pomoc. Nie ma potem problemu, by w razie czego uzyskać auto zastępcze z oc sprawcy z awynajem.pl .Oprócz NWW, też warto wziąć pod uwagę assistance

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 08 wrz 2017 15:15

Na rynku jest wiele firm ubezpieczeniowych ale zanim zdecydujemy się na ubezpieczenie warto zapoznać się z różnymi ofertami by móc wybrać tą najlepszą. Sam tak robiłem wykupując ubezpieczenie. Moim zdaniem ta firma http://www.phuzgoda.pl/ , ma dobrą ofertę jeżeli chodzi o ubezpieczenia. Jest z nimi też dobry kontakt więc o wszystko można się wypytać.

margo903

Post autor: margo903 » 20 wrz 2017 23:07

Ac też warto mieć, szczególnie jak to nowe auto. Tu znajdziecie najtańszą opcję www.superpolisa.pl . Warto posprawdzać, bo różnice są czasami bardzo duże . Można sporo zaoszczędzić i kupić np nowe buty :) .

maniek99

Post autor: maniek99 » 19 paź 2017 05:19

Ubezpieczenie jak najbardziej pożądane. Natomiast aby ubezpieczyć auto przed typową kradzieżą, warto mieć garaż. Już z niewielkim nakładem można zaopatrzyć się w solidny blaszany garaż. Wielu producentów robi już je na wymiar wg życzenia klienta. Ciekawe opcje zakupu takiego garażu widziałem na https://www.maritom.pl/. Najlepiej zajrzeć do ich galerii, żeby dokładnie je obejrzeć. Oferują nawet darmowy montaż na terenie Europy, co już dobrze o nich świadczy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”