Karta kredytowa czy pożyczka?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
gaja

Karta kredytowa czy pożyczka?

Post autor: gaja » 25 wrz 2016 00:01

Zastanawiam się czy wziąć pożyczkę czy złożyć wniosek o kartę kredytową? Chodzi o to, że wiele firm nie płaci mi na czas, a za coś muszę kupować np. paliwo. Widzę, że wszystko ma swoje wady i zalety. Powiem szczerze, że wad jest niewiele i kusi mnie, żeby wejść w coś takiego. Co o tym sądzicie?

szyszka456

Re: Karta kredytowa czy pożyczka?

Post autor: szyszka456 » 20 paź 2016 12:32

Poczytaj najpierw czym jest taka chwilówka o tym na: pl.getbucks.com/blog/nie-wiesz-czym-w-praktyce-jest-chwilowka-juz-wyjasniamy/ . Bo taką kartę jak masz możliwość można wyrobić, ale też trzeba ją spłacić a jak nie to odsetki lecą.

karpi89

Post autor: karpi89 » 21 paź 2016 22:12

Pożyczkę lepiej , tylko weź ją od rzetelnej i realnej firmy np chwilovka.
Ta firma widać jest ok, ma długi staż i realne propozycje, dla zwykłych ludzi.

Kaja11

Post autor: Kaja11 » 23 paź 2016 18:42

Ja wzięłam akurat pożyczkę na mój nowy samochód. Udało mi się kupić moją wymarzoną Toyotę, a pożyczkę Lendon spłacałam bardzo łatwo. Chyba mają najniższe oprocentowanie ze wszystkich firm pożyczkowych. Warto zajrzeć na ich ofertę. Można im ufac.

Angelia

Post autor: Angelia » 21 lis 2016 18:54

Kiedy potrzebowałam pieniędzy to Extraportfel bardzo mi pomógł , bo dali mi pożyczkę po szybkim wypełnieniu wniosku na ich stronie . Czekałam może 15 minut i przyszło potwierdzenie udzielenia pożyczki. Myślę ,że to będzie dobre rozwiązanie dla tych ,którzy potrzebują pieniędzy na już.

pozyczkabez

Post autor: pozyczkabez » 23 gru 2016 10:49

Ja zawsze będę za pożyczką. Karta kredytowa to najgorsza rzecz jaka może teraz być. Ostatnio stwierdziłem że nie będę chciał się w przyszłości w kredyty ale pożyczki czyli tzw. raty są mega przyjemnym rozwiązaniem zważywszy na to że można sobie wziąć lepsze sprzęty. I teraz można wynegocjować swoje warunki ;)

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 30 lip 2017 10:53

Ja również za pożyczką. Szczególnie te niewielkie, ich wgl bym sie nie bała. Tak wziąć do 10 tys to nie jest strach. ZObaczcie sobie ofertę od https://mikrorata.pl/ Tam właśnie oferują takie pożyczki. Pieniądze przesyłają wam przelewem lub przesyłką kurierską

antonina

Post autor: antonina » 04 sie 2017 10:42

według mnie bardziej opłaca ci się karta kredytowa np z limitem 1000 zł. my taką mamy i powiem ci, że się przydaje - co miesiąc spłacamy ją w całości i korzystamy w razie np płatności internetowych, czy na płacenie za jedzenie i catering. Sporo jest teraz promocji na karty kredytowe jak chcesz to zobacz tutaj https://financer.com/pl/karty-kredytowe/ np na mastercard z zerowym oprocentowaniem i okresem spłaty 56 dni.

NataliaChrzan

Post autor: NataliaChrzan » 12 sie 2017 13:24

A może kredyt? Warto skorzystać z pomocy https://dobrekredytowanie.pl/ którzy pomogą nam dopasować najlepszą ofertę kredytową. Wiele zależy od tego, ile potrzebujemy pieniędzy czy jest to jednorazowa sytuacja itd. Zanim podejmiemy decyzję, skonsultujmy się z kimś, kto wiedzę na temat finansów.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 17 sie 2017 09:08

Ani jedno, ani drugie nie jest moim zdaniem dobrym rozwiązaniem, raczej starałabym się unikać tego, obawiając się niepotrzebnego i zbędnego wydawania pieniędzy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”