Podążanie za modą

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Szymonka

Podążanie za modą

Post autor: Szymonka » 27 wrz 2016 17:48

Oj tak, lubie być na czasie z modowymi nowinkami. Często przeglądam modne torebki damskie. Co trochę się coś zmienia i warto zerknąć co "powinno" się teraz nosić. Np. Aktualnie wraca moda sprzed 20-25 lat. To ciekawe zjawisko że nawet trendy modowe zatoczyły koło.

pracowita

Re: Podążanie za modą

Post autor: pracowita » 18 lut 2017 17:29

To wiadomo nie od dziś, że moda zatacza koło i to co jest teraz modne było modne już kiedyś. Dlatego nie warto wyrzucać rzeczy tylko w szafie chomikować. Jeżeli figura jest ciągle ta sama można coś wyciągnąć po 20 latach, rzecz jasna jeżeli mole tego jeszcze nie zjadły.

Awatar użytkownika
Marcysia18

Post autor: Marcysia18 » 19 lut 2017 22:23

Trendy w modzie zawsze powracają, prędzej czy później. Choć osobiście raczej nie jestem typem podążającym za ową modą za wszelką cenę, raczej noszę to co mi się podoba i w czym dobrze wyglądam. Czasami to się pokrywa z tym co modne, czasem nie - ale nie jest to dla mnie jakaś tragedia :)

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 30 mar 2017 09:11

Rzeczywiście da się ostatnio zauważyć trend na powracającą modę sprzed lat. Choć torebki, które teraz można kupić w sklepach bardzo trafiają w mój gust i podobają mi się. Zamawiałam ostatnio torebkę online ze sklepu Torebki Zawsze Lubiane. Znacie może? Mają bardzo ładne modele torebek, nie mogłam sie zdecydować na konkretny model, ale wybrałam jedną z Nobo :)

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 07 kwie 2017 13:52

Ja lubię podążać za modą, ale z umiarem. Ostatnio spodobał mi się portfel damski. Mają tam bardzo fajne propozycje godne uwagi w różnych kompozycjach. Mi się podobają takie kolorowe i wiosenne.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 18 maja 2017 09:49

Ja nie podążam za modą jak szalona, ale lubię mieć modną torebkę i inne dodatki. Kupiłam niedawno piekną torebkę z Nobo w sklepie torebki zawsze lubiane. Jest to prostu świetna. Dobrze wykonana, super się nosi.

Awatar użytkownika
karlow82

Post autor: karlow82 » 21 maja 2017 23:08

Podążanie za modą nie jest specjalnie trudne, tylko niestety, jak większości rzeczy, trzeba się temu poświęcać i jednak trochę czasu należy przeznaczyć na śledzenie aktualnych trendów. Nie trzeba wiele, bo wystarczy regularnie czytać jakiś dobry i porządny magazyn o modzie - tam jest w sumie najwięcej takich smaczków. Telewizja jest niestety zbyt wybiórcza i można oglądać cały dzień różne programy o wybiegach i inne modowe ekscesy, ale to też jest niestety powtarzalne. Najlepiej chyba nie tracić czasu i przy okazji podstawowych zakupów w centrach handlowych zrobić sobie rundkę po boutique'ach, ogarnąć wzrokiem najnowsze nowości, nie tylko ze świata ciuchów, ale też akcesoriów - https://www.primamoda.com.pl/akcesoria/portfele.html - i tak oto najlepiej się pozna świat mody. Od razu też wiadom u kogo kupować, co się podoba i kto faktycznie idzie z duchem czasu, awangardowo zmieniać upodobania i trendsettersko zaszczepiając nowe (lub stare) w aktualnej świadomości konsumentów. Teraz są chyba modne spodnie z dziurami ;)

Bamberka

Post autor: Bamberka » 26 maja 2017 09:55

Kto za tym nadąży, co jeden sezon jest coś innego, w końcu ten biznes musi się kręcić.

bierka

Post autor: bierka » 28 cze 2017 14:13

Jak patrzę, na te wybiegi to nie wiem czy bym założyła nie które z ubrań projektantów, a nawet śmiem twierdzić że w większości ubrań nie wyszłabym z domu ;P ja kieruje się trenadami, ale z rozsądkiem szukam rzeczy tanich i modnych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”