herbata czarna-jaką wybrać?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
darunka789

herbata czarna-jaką wybrać?

Post autor: darunka789 » 16 mar 2017 11:06

Witajcie moje Drogie Mamuśki,
piszę do Was w pewnej mało biznesowej kwestii ale liczę, że będziecie w stanie mi pomóc również i w tym temacie, a mianowicie od niedawna stałam się wielkim smakoszem herbat zarówno tych owocowych jak zielonych przez nawet białe i czerwone typowy "misz masz" :)
Tym razem chciałabym zamówić przez internet aby dostać je na raz do domku i nie musieć biegać po sklepach czy herbaciarniach, główny dylemat mam nad wyborem czarnej klasycznej herbaty nie wiem na co zwracać uwagę przy jej wyborze. Przejrzałam wiele stron i rodzajów i natrafiłam na taką http://www.bifix.pl/produkty/herbaty-ga ... -earl-grey Czy ktoś z Was pił ją ? Albo czy jest wśród Was jakaś znawczyni herbat? :D Liczę na Waszą pomoc i życzę Wam Kochane miłego dnia :)
blacktea.jpg
blacktea.jpg (64.16 KiB) Przejrzano 464 razy

pemperk
Kontakt:

Re: herbata czarna-jaką wybrać?

Post autor: pemperk » 16 mar 2017 21:16

Ja tam nie wiem, bo pijam tylko zielona herbatę :)

Awatar użytkownika
Marta_C

Post autor: Marta_C » 29 mar 2017 23:02

Ja bardzo lubię czarną herbatę "Północ w Paryżu" . Ona zawiera ziarna kakaowe, kawałki białej czekolady, kawałki chilli. Jest pyszna. Polecam!

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 25 kwie 2017 15:29

Bardzo dużo fajnych herbat ma firma Herbapol. Mają tam ciekawe i godne uwagi propozycje, które zachwycą nie jedną osobę, gdy zasmakują.

CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 06 cze 2017 12:33

Trochę nie rozumiem, dlaczego decydujecie się na wybieranie zwykłych, ekspresowych herbat. Przecież nijak mają się one do dobrej, liściastej herbaty, która cechuje się doskonałym aromatem :wallcrush:. Jak dla mnie, bez względu na to, czy pija ktoś herbatę czarną, zieloną, owocową, czy jakąkolwiek inną, to lepiej postawić na jakiś specjalistyczny sklep i dobrą herbatę... Moim ulubionym sklepem jest Szlachetny Smak, bo zawsze daje mi możliwość kupienia naprawdę ekstra herbat.

CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 06 cze 2017 12:34

Moją ulubioną jest English Breakfast, chociaż Semi Gold też potrafi zrobić wrażenie. ;)

gagatka

Post autor: gagatka » 14 cze 2017 11:49

ja kupuję tylko liściastą. Wtedy wiem, co piję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”