makijaż permanentny

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
izabiznes

makijaż permanentny

Post autor: izabiznes » 27 mar 2017 15:29

Witam, czy któraś z Was ma makijaż permanentny? Właśnie się zastanawiam czy sobie nie zrobić, mogłabym dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu rano. Co myślicie? Mam już nawet upatrzony sprawdzony gabinet medycyny estetycznej: keramed.com.pl, moja przyjaciółka korzysta z ich usług i jest bardzo zadowolona. Z resztą muszę przyznać, że wszystkie zabiegi, które u nich robiła dawały świetne efekty. Zastanawiam się nad zrobieniem ust i kreski na oku.

cocochanel

Re: makijaż permanentny

Post autor: cocochanel » 03 maja 2017 14:11

Hej, ja jestem świeżo po makijażu permanentnym brwi. I bardzo polecam :right: Co prawda czeka mnie jeszcze mała korekta, ale i tak jest już super. Brewki wyglądają bardzo naturalnie, są ładnie zagęszczone, mają jednolity kolor, a przede wszystkim kształt. Zabieg robiłam w warszawskim salonie Jest pięknie, na ul. Wilczej 32. Pani Dominika, która zajmuje się makijażem wykonuje go bardzo dokładnie i perfekcyjnie. Zabieg- dla mnie- raczej bezbolesny. Teraz rozmyślam nad permanentnymi ustami ;)

Katerina21

Re: makijaż permanentny

Post autor: Katerina21 » 13 wrz 2017 20:42

Powiem Wam szczerze, że sama od dłuższego czasu zastanawiam się nad wykonaniem makijażu permanentnego. Przy czym jednak zawsze trochę się obawiałam, co w sytuacji, jeżeli nie do końca się uda. Jednakże odkąd nieco przez przypadek wpadłam na stronę https://beautyconect.pl/makijaz-permane ... anentnego/ , wiem, że w razie czego zawsze można wykonać korektę, więc może w końcu zdecyduję się na poprawienie brwi i zrobienie kresek na powiekach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”