makijaż permanentny

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Karotka

Re: makijaż permanentny

Post autor: Karotka » 08 lut 2018 12:32

Makijaż permanentny to poważna decyzja i powinien być wykonywany przez najlepszych. Wiele osób ceni sobie panią Katarzynę Kuklę. Moja koleżanka robiła u tej pani brwi. Bardzo dobra robota. Najlepiej zadzwoń - ja niestety nie mam numeru, ale pewnie gdzieś w necie znajdziesz i umów się na konsultacje. Dowiesz się co i jak, jak to wygląda itd.

foxi

Post autor: foxi » 10 lut 2018 08:47

Karotka pisze:
08 lut 2018 12:32
Makijaż permanentny to poważna decyzja i powinien być wykonywany przez najlepszych. Wiele osób ceni sobie panią Katarzynę Kuklę. Moja koleżanka robiła u tej pani brwi. Bardzo dobra robota. Najlepiej zadzwoń - ja niestety nie mam numeru, ale pewnie gdzieś w necie znajdziesz i umów się na konsultacje. Dowiesz się co i jak, jak to wygląda itd.
Też jestem tego zdania i też polecono mi ten gabinet - brwi-idealne.pl, podrzucam też nr. tel. 509 120 220. Warto się wcześniej umówić by nie odejść z kwitkiem. pzdr
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

jasia1

Post autor: jasia1 » 18 lut 2018 09:56

Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 24 lut 2018 11:01

Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musimy marnować czasu na to, aby się codziennie malować - z takim makijażem zawsze wyglądamy dobrze. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Vici Clinic, które znajduje się w Krakowie. Tam przemiły Pan Krzysztof wykonuje makijaż permanentny za pomocą produktów Biotek.

Wanda

Post autor: Wanda » 26 lut 2018 13:46

Chętnie zrobiłabym sobie makijaż permanentny brwi, ale jest to strasznie drogie. Mam nadzieję, że z czasem ta usługa będzie tańsza, jak większość tego typu nowinek.

malla

Post autor: malla » 25 maja 2018 10:37

ja zrobiłam sobie brwi i kreskę na górnej powiece i nie żałuję :) To fakt troszkę trzeba było sobie odmówić, żeby uzbierać odpowiednią sumkę ale dziewczyny - warto! Ja byłam u Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie w Warszawie i szczerze ją polecam - najlepsza linergistka w stolicy! Jak zależy Wam na naturalnym efekcie to tylko u niej :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”