Konferencja w okolicach Warszawy

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Awatar użytkownika
Luiza67

Re: Konferencja w okolicach Warszawy

Post autor: Luiza67 » 12 sty 2018 17:43

Ja niestety nie mam zielonego pojęcia. Nie mam zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym i nie będę w stanie pomóc...
Myślę, że nie trzeba dawać, a wręcz nie wolno

barbara19

Wynajem sal konferencyjnych

Post autor: barbara19 » 16 sty 2018 10:17

Na konferencję polecam wynajem sal konferencyjnych oferowane przez firmę i-viewmeetings.pl. Posiadają oni w swojej ofercie wiele nowoczesnych i eleganckich sal na wynajem w dobrej cenie i na przejrzystych warunkach. Firma zajmuje się wynajem sal od wielu lat i gwarantuje najwyższą jakość swoich lokali. Świetnie sprawdzają się na różnych rodzajach konferencjach, meet'upach, spotkaniach i podobnych eventach. Warto więc zainwestować w odpowiednie lokum na swoje wydarzenie aby móc lepiej wypaść w oczach gości oraz zagwarantować niezapomniane spotkanie.

malwinka69

Post autor: malwinka69 » 21 sty 2018 00:29

A czy muszą to być okolice Warszawy? Mamy w kraju tyle pięknych miejsc... Warto zerknąć na hotelewam.pl. Są tam hotele na terenie całego kraju z przystosowanymi salami konferencyjnymi. Niektóre hotele mają aż kilka sal do wynajęcia. Dodatkowo w przerwie kawowej, w restauracji hotelowej, jest możliwość zakupu nie tylko kawy ale też i jakiejś zakąski czy też ciepłego posiłku.

Miranda

Post autor: Miranda » 21 sty 2018 21:29

Jesli okolice Warszawy - to moze Lodz? W Lodzi znajduje sie sala konferencyjna mogaca pomiescic nawet 1000 osob - spojrzcie sami: Fumed. Oczywiscie sa takze mniejsze sale, wiec nie trzeba od razu takiej wynajmowac. Kazda z sal jest wyposazona w profesjonalny sprzet audio video oraz oczywiscie - klimatyzowana.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 25 sty 2018 13:57

A może w Warszawie? Ostatnio czytałam trochę o Pin Up Studio. Myślę, że to może być idealne miejsce na organizację tego typu konferencji. Sale są dobrze wyposażone i przede wszystkim pięknie urządzone. Wydaje mi się, że mogą Was zaciekawić.

Matiii

Post autor: Matiii » 30 sty 2018 13:31

Warto skorzystać z pomocy portali przedstawiających ofertę różnych sal.

FranczeskaWil

Post autor: FranczeskaWil » 30 sty 2018 14:19

Również bardzo bogatą ofertę sal na konferencje pod Warszawą ma hotel Lamberton, oferują oni bardzo eleganckie, nowoczesne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem. Każda z sal ma odpowiedni sprzęt multimedialny, klimatyzacje nagłośnienie. Co u nich jest wyrózniającego się? Ściany sal konferencyjnych są mobilne i dźwiękoszczelne wiec możecie je przestawiać kształtując swoją idealną sale na konferencje

Brayank9

Post autor: Brayank9 » 15 lut 2018 08:01

Z salą na konferencje nie powinno być problemu, w szczególności w Warszawie i okolicach. Być może przyda się wam jeszcze wsparcie przy organizacji, a bardziej już przebiegu konferencji agencja i ich hostessy reklamowe. Piękne panie świetnie spiszą się do pomocy i w sprawny przebiegu każdej konferencji biznesowej, a także innych wydarzeń

bella91

Post autor: bella91 » 20 lut 2018 13:39

Na eventy możesz zamówić krówki. Mają bardzo fajne opakowania do wyboru i można zamówić logo firmy na nich. Sama myślę o łakociach dla gości, myślę, że będa zadowoleni.

hiphop12

Post autor: hiphop12 » 23 lut 2018 17:33

Ostatnio miałam przyjemność organizować konferencję dla mojej firmy. Wybór padł na Hotel Solec znajdujący się na trasie Góra Kalwaria - Warszawa Piaseczno . Na miejscu zostaliśmy przywitani przez pyszną restaurację, solidne warunki do wypoczynku a przede wszystkim świetnie wyposażone sale konferencyjne. Tym sposobem zorganizowaliśmy niezwykle solidną konferencję. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”