Pomysł na prezent

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Szymonka

Pomysł na prezent

Post autor: Szymonka » 14 lip 2017 22:21

Ja jestem właśnie na etapie szukania prezentu dla żony. Myślę że może jakąś biżuterie fajnie by było jej kupić. Podobno coś takiego spodoba się każdej kobiecie. A dawno nic w tym stylu jej nie kupowałem. Poradźcie mi czy np. srebrny naszyjnik z jakimś kamieniem byłby ok? Nie jestem najlepszy w takich prezentach a chciałbym sprawić jej przyjemność.

wania

Re: Pomysł na prezent

Post autor: wania » 17 lip 2017 12:49

A co byś powiedział na jakiś wspólny weekend na przykład w stolicy? (nie wiem skąd jesteś, ale pięknych miast w Polsce nie brakuje ;) ) Ja mojemu chłopakowi zrobiłam ostatnio taką niespodziankę na urodziny i był bardzo zaskoczony. Znalazłam świetny nocleg. Poza tym szczególnego planu nie miałam, spacerowanie, zwiedzanie warszawskich kątów... taki relaks po prostu :) A jeśli chcesz zostać przy kolczykach to ciężko ocenić co może spodobać się Twojej żonie. Mi najbardziej podobają się te najprostsze - serduszka, albo ptaki. Ale i tak jestem zdania, że lepsze prezenty to te, z których pozostają jakieś piękne wspomnienia.

Amelia

Post autor: Amelia » 31 lip 2017 21:35

Najlepiej podpatrzyć co kto lubi:)

AgaHajke

Post autor: AgaHajke » 04 sie 2017 09:52

Myślę, że warto ją zapytać. Mój mąż zawsze mnie pyta i bardzo mi to odpowiada. Wcześniej zupełnie nie trafialiśmy z prezentami i potem zalegały miesiącami na dnie szafy. W tym roku zażyczyłam sobie takie czerwone szpilki i po kłopocie :) Wszyscy szczęśliwi.

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 10 sie 2017 15:33

Ja nie jestem przekonana czy biżuteria to dobry pomysł. Musisz przecież trafić w gust żony. Ja nie lubię jak mąż kupuje mi ubrania czy biżuterię. Wolę bardziej uniwersalne rzeczy jak książki, czy np. akcesoria do makijażu. Może kup żonie zestaw pędzli do makijażu? Teraz bardzo modne jest malowanie się właśnie za pomocą pędzli. Moja siostra ma pędzle Hakuro i bardzo sobie chwali. Są teraz na promocji. Możesz być pewien, że z takiego prezentu będzie zadowolona.

kammii

Post autor: kammii » 22 sie 2017 15:38

Można o takiej biżuterii pomyśleć :)

prymula

Post autor: prymula » 31 sie 2017 13:10

Poczta balonowa zawsze polecam. Pomysł i wykonanie było przypadkowe ale radość taka, że już zawsze będę z tego korzystał. : )

andzela

Post autor: andzela » 01 wrz 2017 11:16

Biżuteria jak najbardziej chociaż od jakiegoś czasu zauważyłam, że równie atrakcyjnym prezentem staje się voucher do Spa. My, kobiety przed założeniem biżuterii najpierw chcemy zadbać o swoją urodę, zminimalizować zmarszczki, poprawić jędrność skóry, zrobić wyjątkowy manicure itd, itd. Może i twojej żonie przydałaby się taka seria upiększających zabiegów? Jeżeli się zdecydujesz na taki prezent to mogę ci podpowiedzieć jakie Spa żonie najlepiej polecić. Otóż w goodtimedayspa.eu jest prze super! Elegancja, niepowtarzalny klimat i prze bogactwo zabiegów. A jaka obsługa, ach tego się nie da opisać!

biedroska

Post autor: biedroska » 25 wrz 2017 09:52

Możesz jej kupić też jakieś fajne kosmetyki. Na przyklad do pielęgnacji włosow. Ja odkrylam niedawno świetną serie dermastic przeznaczona do osłabionych włosów. I kiedy zaczęłam stosować ich szampon oraz plastry przeciw wypadaniu włosów, tak prawie calkowicie wyeliminowałam wypadanie swoich kudełkow.

lynia

Post autor: lynia » 16 paź 2017 01:37

Ja dość często zaglądam tutaj. Kupione dzisiaj lydiana.pl.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”