torebka na prezent

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Clary084

Re: torebka na prezent

Post autor: Clary084 » 01 mar 2018 22:56

Torebka na pewno jest dobrym pomysłem na prezent. Trzeba tylko wiedzieć, jakie dana kobieta lubi torebki. Niektóre z nas lubią duże i pakowne torby, a niektóre wolę mniejsze i delikatniejsze modele. Dobrze jest wcześniej wybadać jaką dana osoba chciałaby dostać torebkę, albo jakiej po prostu nie ma w swojej kolekcji. A taki praktyczny prezent na pewno ją ucieszy.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 14 mar 2018 13:49

Moim zdaniem taki prezent to świetny pomysł, jeśli ta osoba przykłada dużą wagę do jakości. Jeśli chodzi o skórzane torebki damskie to polecam wybrać coś z oferty paoloperuzzi.it . Sklep PaoloPeruzzi oferuje naprawdę wysokiej klasy galanterię, a moja opinia nie wzięła się znikąd - sama mam dwie torebki oraz portfel ze skóry z tej firmy i ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona ;)

monika8934

Post autor: monika8934 » 11 maja 2018 23:43

My z przyjaciółkami lubimy dawać sobie bardzo oryginalne prezenty. Ja w tym roku wymyśliłam szklankę do latte lub kieliszek do wina z grawerem i coś jeszcze do tego. Szukając w internecie trafiłam na stronę, gdzie właśnie takie naczynia z grawerem można sobie kupić.

mama89

Post autor: mama89 » 13 cze 2018 18:27

Moim zdaniem torebka to świetny pomysł na prezent dla bliskiej przyjaciółki lub dla siostry. Sama uwielbiam torebki i wiem jaka to uciecha dla każdej kobiety. Własnie juz niiedługo urodziny mojej siostry i mam zamiar dla niej kupić torebkę https://doubleubag.pl/ Szeroki wybór modeli-i na codzień, ale także na spotkania biznesowe. Juz nie raz zamawiałam i zawsze jestem bardzo zadowolona z zakupów z Doublebag.pl

BialaFlagA

Post autor: BialaFlagA » 14 cze 2018 21:57

lepiej pakować wszystko w prezent

Kola

Post autor: Kola » 19 cze 2018 18:31

Ja już siostrze kupiłam taką ciekawą indywidualną torebkę z dodatkiem saszetki i mniejszej torebki. Często kupuję sztuczną biżuterię w sklepie https://www.edibazzar.pl/ i właśnie w tym sklepie wypatrzyłam taki komplet torebek. Mają jeszcze kilka ciekawych modeli, mam ochotę sobie zamówić, bo za taką cenę to naprawdę warto.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 22 cze 2018 10:30

Ogólnie moim zdaniem warto kupić torebkę w formie prezentu, TYLKO trzeba wiedzieć, jaki model będzie odpowiedni dla osoby, którą obdarowujemy. Nie wszyscy lubią na przykład styl glam rock, albo motyw kwiatowy. Dlatego fajnie jest podpytać kogoś bliskiego o to, jaka torebka najbardziej mu się podoba. Ja tak zrobiłam z moją mamą, dzięki temu wiem, którą z tych https://merlitz.eu/pol_m_Torebki-Damskie-371.html mam jej zamówić ;) .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”