Rozwój zawodowy po macierzyńskim

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Ula34

Rozwój zawodowy po macierzyńskim

Post autor: Ula34 » 14 sie 2017 17:04

Witajcie mamusie, niebawem kończy mi się macierzyński i zaczęłam myśleć o skorzystaniu z usług coacha, w sferze rozwoju osobistego. Chodzi mi o coaching Łódź w sferze rozwoju zawodowego głównie. Czy ktoś może polecić jakiegoś trenera z łodzi, słyszałam, że w rodaaldona.com pracuje z klientem fajnie i skutecznie. Czy spotkania z trenerem personalnym faktycznie pomagają. W dużych miastach ludzie korzystają coraz częściej z takich sesji, może ktoś ma doświadczenie w naszym mieście i okolicach?

Wiewiórka

Re: Rozwój zawodowy po macierzyńśkim

Post autor: Wiewiórka » 17 sie 2017 09:08

Po macierzyńskim może być trudne wrócić do pracy, ale jak najbardziej warto podjąć ten trud i pamiętać o swoim rozwoju

dejavu

Post autor: dejavu » 27 sie 2017 18:06

Może już lepiej wyłożyć pieniądze na konkretne szkolenia zawodowe dające określone umiejętności.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 31 sie 2017 14:29

Czas spędzony z dzieckiem w domu i opieka nad nim faktycznie wpływa niekorzystnie na nasz rozwój. Wiele kobiet ma spory problem by wrócić do pracy po tym czasie. Łączenie pracy z opieką nad dzieckiem to nie lada wyzwanie. Myślę, ze tu ciekawą propozycją może być szkolenie dla kobiet
np. wirtualna asystentka. Takie szkolenie może dać wiele możliwości i pomóc w odnalezieniu się na rynku pracy po porodzie.

kasztanek

Post autor: kasztanek » 06 wrz 2017 14:56

No i daje też możliwość wykonywania pracy z domu, bez obawy że nie będziemy mogli opiekować się naszym dzieckiem. A wiadomo, że każda mama przechodzi przez to samo kiedy musi wrócić do pracy i zostawić dziecko pod opieką babci czy niani. To jest zarówno trudne dla mamy jak i dziecka. Ale przecież mamy dostęp do Internetu i wcale nie musimy dziecka zostawiać :) Jestem za takimi szkoleniami.

vikav

Post autor: vikav » 24 wrz 2017 22:15

No właśnie, ciekawa jestem ile jest mam na forum, które po macierzyńskim zdecydowały się na pracę w domu.

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 22 paź 2017 18:51

A może postaw na rozwój osobisty bardziej ? Sprawdź z czego jesteś dobra i może zacznij tą wiedze przekazywać dalej. Każdy z nas ma jakieś mocne strony. Ja sama mam zamiar się rozwijać i zapiszę się na takie właśnie szkolenie z rozwoju osobistego aby moc pewna siebie zacząć nową ścieżkę zawodową :)

mamaja

Re: Rozwój zawodowy po macierzyńskim

Post autor: mamaja » 09 gru 2017 07:56

Moja przyjaciółka po macierzyńskim nie wróciła już na etat do korporacji. Od 6 miesięcy rozkręca własny biznes, zajmuje się organizacją ślubów i realizuje swoje marzenie jeszcze z LO :) Jest po marketingu, po urlopie macierzyńskim wybrała się na szkolenie dla wedding plannerów w emtg. Powoli małymi kroczkami idzie do przodu a ja trzymam kciuki bo uważam, że takie szkolenia pomagają nie tylko zdobyć jakieś tam konkretne umiejętności ale też pozwalają zupełnie się przekwalifikować i iść naprzód :)

Alicja Rosińska

Post autor: Alicja Rosińska » 18 gru 2017 20:45

heh po macierzyńskim powrót na rynek pracy może być naprawdę trudny. Ja zaczynałam od zera - zapisałam się na kurs trenerski http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/ ... ca-trenera aby zdobyć nowy zawód. Kurs bardzo ciekawy, pełen przydatnych informacji oraz zawierający sporo ćwiczeń. Od kilku miesięcy jestem "na swoim", teraz ja szkolę. Praca fajna jeśli ktoś lubi prace z ludźmi.
W każdym razie - nie ma co się załamywać - nawet jak trzeba zacząć od zera to się da. Jestem tego przykładem.

Olenkaas9

Post autor: Olenkaas9 » 09 sty 2018 12:52

Ja nawet podczas macierzyńskiego postawiłam na swoj rozwój osobisty. Zapisałam się na szkolenie menedżerskie https://witalni.pl/szkolenia/szkolenia- ... -menedzer/ bo chce w końcu polepszyć swoją sytuacje w firmie. Mysle ze po urlopie wszystkich zaskocze nowymi szkoleniami ;) Co prawda dopiero do podstawy z tematyki menedżerskiej ale mam nadzieje ze uda mi sie zapisać na kolejny stopień

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”