Aranżacja pokoju

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
izabiznes

Aranżacja pokoju

Post autor: izabiznes » 18 sie 2017 10:49

Witajcie! Jestem w trakcie urządzania salonu. Szukam fajnych elementów dekoracyjnych , oraz takich które będą stanowiły fajne wyposażenie. Wnętrze salonu mam w stylu skandynawskim. . Gdzie najlepiej kupić takie rzeczy ? Zależy mi na tym aby były wyjątkowe i niepowtarzalne.

vikav

Re: Aranżacja pokoju

Post autor: vikav » 03 wrz 2017 20:42

Pomysły na salon w stylu skandynawskim znajdziesz w Katalogu BRW - Black Red White.
Są tam zdjęcia przedstawiające gotowe rozwiązania, oraz porady znanej blogerki blogerki Uli Michalak.
Może coś podpatrzysz i Twój salon będzie wyjątkowy.

Polkia

Post autor: Polkia » 04 wrz 2017 07:32

Jeżeli o mnie chodzi to lubię przeglądać wnętrza i wtedy wybieram co mi się podoba. Nie trzeba do tego programu, ani nic z tych rzeczy.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 20 wrz 2017 18:17

Ja ostatnio szukam nowoczesnej meblościanki do salonu. Jest sporo tych ofert ale jakoś nie podobają mi się bo nie mój styl. Ale wczoraj znalazłam sklep z meblościankami do salonu nowoczesne, jak przeglądałam wszystkie oferty to mam teraz mętlik w głowie bo wszystkie są eleganckie a ja nie wiem na który by się zdecydować.

klara1

Post autor: klara1 » 19 maja 2018 10:05

Ja gdy aranżuje swoje mieszkanie, staram się szukać, sprawdzać wszystkie sklepy stacjonarne jak i te internetowe. Dzięki temu z spokojem mogę trafić na świetne dodatki np https://sklep.foteks.pl/plakaty-126-motywacyjne.html takie plakaty motywacyjne dla mojej młodzieży. Oczywiscie wszystko z dziećmi omawiam, bo im dziś podobają się plakaty, a jutro już naklejki :)

ewelline

Post autor: ewelline » 03 cze 2018 21:32

jak chcesz wnętrze urządzić w stylu skandynawskim to zobacz sobie taką dedykowaną kolekcję farb Skandynawia u duluxa kolory świata. z łatwością się zainspirujesz, no i już będziesz miała z głowy aranżacje ścian ;)

gagatka

Post autor: gagatka » 04 cze 2018 11:45

Ten styl jest teraz bardzo modny. Myślę, że warto na niego postawić.

lana52

Post autor: lana52 » 19 cze 2018 21:01

A może w DecorMint znajdziesz coś fajnego dla siebie? Widziałaś kiedyś ten sklep? Mnie się tam bardzo podobają fototapety, ale sama też czekam dopiero aż zaczniemy remont. Myślę, że niezależnie od tego w jakim stylu urządzone masz wnętrza to tam coś dopasujesz do swojego pokoju. Naprawdę sklep jest fajny i ma coraz lepsze opinie. Nawet moi znajomi tam kupują więc miałam okazję ocenić na własne oczy.

klara1

Post autor: klara1 » 21 cze 2018 09:49

Ja w internecie znajduje najwięcej ciekawych ofert dotyczących aranżacji mieszkania, salonu, kuchni lub tak jak tutaj http://babskirytm.pl/inspirujace-pomysl ... -lazienki/ łazienki. Często kobiety zapracowane, oddane rodzicielstwu nie wiedzą jak fajnie i tanim kosztem można urządzić mieszkanie. Od tego są właśnie tego typu artykuły :)

Awatar użytkownika
11Louise32

Post autor: 11Louise32 » 22 cze 2018 11:12

Witam wszystkich! Czy znacie może jakieś dobre internetowe sklepy meblowe? Ja właśnie urządzam jednocześnie dwa mieszkania i nie mam za bardzo czasu jeździć po sklepach stacjonarnych... Czy macie rozeznanie w tej dziedzinie i moglibyście coś sprawdzonego doradzić? Ja się w tym momencie zastanawiam, czy np. oferta http://www.meblelargo.pl/ byłaby dobrym rozwiązaniem. Co na ten temat myslicie? Z tego co popytałem znajomych, to ponoć mają dobrą opinię. Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym ;) Z całą pewnością przydadzą mi się :)
Dlaczego ludzie muszą być tak samotni? Jaki to ma sens?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”