Skuteczne odchudzanie

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Szymonka

Skuteczne odchudzanie

Post autor: Szymonka » 21 sie 2017 02:46

Kiedyś wydawało mi się, że samemu można zabrać się za odchudzanie bez szczególnej wiedzy. Jednak jak po dłuższym czasie nie widziałam efektów mojego odchudzania wolałam zgłosić się po pomoc do profesjonalistów. Teraz wiem że korzystanie z pomocy takich trenerów szybciej pomogą nam osiągnąć upragniony cel.

Szymonka

Re: Skuteczne odchudzanie

Post autor: Szymonka » 01 wrz 2017 16:02

Oprócz tego warto pomyśleć o diecie. Z tego co widziałam, można zamówić diete już do domu. Wiec gotowanie całkowicie nas nie interesuje.

Miranda

Post autor: Miranda » 17 wrz 2017 21:53

Dieta i ruch. Można do tego dorzucić jakiś spalacz tłuszczu. Ja na początku nie byłam zwolenniczką takich suplementów ale słabo mi szło pozbywanie się kilogramów więc się skusiłam. Od razu waga zaczęła leciec w dół.

neonka

Post autor: neonka » 11 lis 2017 12:48

oczywiscie ze mozna schudnac bez pomocy odpowiednich osob..wystarczy troche poczytac o dzialaniu roznych produktow i o diecie.. polecam zapoznac sie z dzialaniem blonnika http://vitispharma.pl/glukomannan-zdrow ... ny-blonnik ktory zmniejsza apetyt do tego dolozyc cwiczenia na wydolnosc typu cardio, mozna tez pobiegac rower lub rolki no i oczywiscie min 2 litry wody dziennie

elabarbara

Post autor: elabarbara » 13 lis 2017 15:20

Koleżanka nie mogła schudnąć walczyła z nadwagą prawie rok. I wybrała się na wczasy odchudzające w Primaverze w Jastrzębiej Górze- https://odchudzanie.primaveraspa.pl/pro ... orzem.html . I efekty widac mega. Uważam że warto się wybrać na takie wczasy, maja tam specjalistów , dietetyków i trenerów, którzy na pewno pomogą schudnąć i odpowiednio zadbać o siebie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”