Zdrowe odżywianie

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
neonka

Re: Zdrowe odżywianie

Post autor: neonka » 04 gru 2017 22:52

Zdrowy i naturalny to jest blonnik np w postaci owsianki z owocami i miodem :D

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 05 gru 2017 10:02

Ja staram sie zdrowo odzywiać. Mam bardzo fajny blender ze sklepu galeria łucznik, w którym codziennie przygotowuję sobie zdrowe koktajle. Trzeba dostarczyć organizmowi niezbędną dawkę witamin.

Werka2

Post autor: Werka2 » 10 sty 2018 08:47

Do zdrowych posiłków z pewnością należy zapisać zupy. Uwielbiam zupy krem. Specjalnie do nich kupiłam nowy blender od Kernau. Ma 20 stopni mocy i kubek. Robienie zupek jest teraz jeszcze większą przyjemnością.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 23 sty 2018 18:33

Ja odżywiam się zdrowo, bo jestem świadoma tego, jak jedzenie wpływa na moje zdrowie! Dlatego kupuję tylko ekologiczne produkty. Od kiedy wprowadziłam je do swojej diety to czuję się naprawdę znacznie lepiej :) Na pewno już nigdy nie wrócę do kupowania jedzenia z marketów :P

bodybuilderka

Post autor: bodybuilderka » 13 lut 2018 09:56

Zdrowa dieta to temat rzeka... Oczywiście, że powinniśmy uważać na to, co wkładamy na talerz, ale często zdarza się, że nawet produkty, które z pozoru wydają się zdrowe, mają w sobie wiele niezdrowych dodatków albo - jak w przypadku warzyw i owoców - pestycydów. Jestem w temacie już od dłuższego czasu i jedno mogę wam powiedzieć na pewno: warto zadbać o prawidłową perystaltykę jelit i regularne wypróżnianie, dzięki temu będziemy pozbywać się resztek zalegających w naszych jelitach, które są bardzo częstym powodem wielu różnych chorób. Potrzebna jest tutaj dieta bogata w błonnik, dużo wody, a czasem też jakieś preparaty wspomagające (tutaj proponuję tylko naturalne produkty.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 21 lut 2018 08:59

Staram się zdrowo odżywiać za sprawą ekologicznych produktów, które kupuję od jakiegoś czasu. Od kawy i herbaty po zioła, czy kasze z ryżem, wszystko z ich oferty ląduje na naszych talerzach i w kubkach. Do tego artykuły te są niezwyle smaczne w związku z czym spożywanie ich to czysta przyjemność. :)

klara1

Post autor: klara1 » 24 kwie 2018 08:55

W czasie kiedy każdy walczy o zdrową sylwetkę są też tacy co walczą o swoje zdrowie, stosując zbilansowaną dietę. Prawidłowo powinien zostać dostarczany błonnik pokarmowy, z tego co wiem takim dobrym produktem, który dostarcza błonnik jest owsianka, maliny, śliwki a nawet gruszki. Z pewnością taka dawka błonnika reguluje pracę jelit, co za tym idzie reguluje pracę metabolizmu :)

gagatka

Post autor: gagatka » 24 kwie 2018 13:57

Staram się jeść zdrowo, ale różnie z tym bywa. Czasami się "zgrzeszy".

usis

Post autor: usis » 19 maja 2018 17:15

Kolejną dobrą stroną z tematyki zdrowia jest jeszcze antycenzor.pl, na niej szybko i bez problemu znajdzie się odpowiedzi na większość pytań.

Olek

Post autor: Olek » 18 cze 2018 12:53

yokoyoko pisze:
21 lut 2018 08:59
Staram się zdrowo odżywiać za sprawą ekologicznych produktów, które kupuję od jakiegoś czasu. Od kawy i herbaty po zioła, czy kasze z ryżem, wszystko z ich oferty ląduje na naszych talerzach i w kubkach. Do tego artykuły te są niezwyle smaczne w związku z czym spożywanie ich to czysta przyjemność. :)
Też uwielbiam kupować ekologiczne i bio owoce oraz warzywa. Są bardziej naturalne i czuć w to smaku. Łącze je z makaronami, ryżami, kaszami, na co tam mam ochotę. Jak chodzi o kasze to uwielbiam te marki Melvit. Tak już mam, że jak lubię jakąś markę to zawsze ją wybieram. Czekolady jem tylko z milki, ale to na szczęście rzadko. A kasze i warzywka wpadają na co dzień. Moja ulubiona to gryczana, palona, uwielbiam takie grube kasze!! :love: :love: :love: O ta: http://melvit.pl/p_kasza-gryczana-prazona-4-x-100-g_17! Najlepsza na rynku. Dodaje do niej kurczaka, passatę pomidorową, jakieś warzywka i mam super posiłek! :clap: :clap:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”