kredyt internetowy

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
tadi221

kredyt internetowy

Post autor: tadi221 » 03 paź 2017 14:13

Ja ostatnio słysząłam o świetnej ofercie Kredyt online która z pewnością nie tylko mi wpadła w oko. Ze względu na ostatnie " gorsze chwile "w firmie związane z finansami, musiałam wziąć pożyczkę i ze względu na ich wyrozumiałość nie miałam problemu ze spłatą w późniejszym terminie. Sprawdzcie sami. Polecam aasadlabiznesu.pl.

gosh

Re: kredyt internetowy

Post autor: gosh » 05 paź 2017 21:11

Naprawdę chcecie brać kredyt w ciemno?

izabiznes

Post autor: izabiznes » 09 paź 2017 15:20

Jeśli nie wiesz, na jaką pożyczkę się zdecydować, skorzystaj z rankingu szybkich pożyczek pozabankowych, ja sam z nich korzystałem, kiedy nie wiedziałem, na co się zdecydować. Przy okazji można też trochę ciekawostek na ten temat poczytać.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 11 paź 2017 11:03

Kredyt przez internet? Raczej nie, to zbyt duże ryzyko.

darija90

Post autor: darija90 » 11 paź 2017 12:57

Są różne rodzaje kredytów i warto wiedzieć, co mamy zamiar wziąć. Pomoże nam doradca kredytowy. Ja sama zastanawiam się nad wzięciem kredytu na laptopa, znalazłam stronę chwilówka od Credy24 i uważam, że wzięcie mądrego kredytu na określony cel nie jest złym pomysłem, nawet przez Internet. Jeżeli tylko dokładnie przeczytamy umowę i zapoznamy się z warunkami to podpisujemy, potwierdzamy coś, czego jesteśmy w pełni świadomi - nie rozumiem więc, dlaczego panuje taka zła opinia o chwilówkach.

foxi

Post autor: foxi » 14 paź 2017 07:18

Jak czytam poprzednie wpisy to poraża mnie skala braku instynktu samozachowawczego u ludzi.Większość z tych proponowanych firm to firmy pozabankowe, parabankowe, które na 100 % oskubią ludzi.Umoway sa tak skonstruowane ... byś nie mogła nie zapłacić (w prowizji, ubezpieczeniu itp.) Ludzie biorą kredyty nie czytając umów a później jest płacz i...szkoda gadać. W pracy pomagałam ostatnio koleżance załatwić kredyt w banku jej odmówili z uwagi na brak zdolności kredytowej .W internecie znaleźliśmy firmę - dobrekredytowanie.pl, gdzie potraktowano koleżankę bardzo poważnie. Wystarczyło znaleźć ofertę z dłuższym okresem kredytowania, by załatwić ten kredyt.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”