Hobby dla całej rodzinki

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
izabiznes

Hobby dla całej rodzinki

Post autor: izabiznes » 09 paź 2017 13:17

hej dziewczyny! jakie hobby maja Wasze dzieciaki? Podzielacie z nimi jakieś pasje? Może któreś z Was kolekcjonuje komiksy i podzieli się swoimi zdobyczami?:) Gdzie zamawiacie gadżety
? Mój syn bardzo wciągnął się w to i jest zachwycony. Znaleźliśmy taki sklep atomcomics.pl, tam mają praktycznie wszystko co wiąże się z komiksami , figurki , gadżety i komiksy te stare i te świeższe . także super sprawa, myślę że warto dzieci zarażać takimi pasjami , lepsze to niż siedzenie przed grami komputerowymi.

Tymoteusz1

Re: Hobby dla całej rodzinki

Post autor: Tymoteusz1 » 26 lis 2017 19:13

A myśleliscie o tym, by znaleźć jakieś hobby, które będzie wyróżniało Was spośród znajomych? Mi ostatnio do gustu przypadła wizyta na strzelnicy i myślę, że w tym kierunku warto pójść.

PaulinaF

Post autor: PaulinaF » 18 gru 2017 09:32

Mój mąż ma wspólną pasję z naszymi synami, uwielbiają klocki i generalnie wszystko co można poskładać w coś fajnego :D nie powiem, czasem sama chętnie się przyłączam :D teraz mąż zamówił prenumeratę nowej kolekcji „Legendarne auta PRLu” i będą wspólnie składać z klocków Cobi auta z tamtego okresu :D przyjemne z pożytecznym bo przy okazji chłopcy nauczą się czegoś nowego :D

lana52

Post autor: lana52 » 15 sty 2018 23:03

Może zabrzmi to nieco zabawnie, ale my spędzamy czas szyjąc. Wam również proponuję spróbować! Naprawdę, dzięki tego typu pracom manualnym można się zintegrować i przy okazji trochę zarobić (przedmioty hand - made są w cenie). Wcześniej, trzeba jednak zaopatrzyć się chociażby w tkaniny.

zdetka

Post autor: zdetka » 21 maja 2018 20:29

Jeśli mam być z wami szczera, to mi zawsze imponowały osoby, które zajmowały się kolekcjonowaniem monet. Tak bardzo zainteresowała mnie i moją rodzinę numizmatyka, że pomyślałam że to świetny pomysł aby wspólnie kolekcjonować monety. W swojej kolekcji mamy już kilka unikatowych egzemplarzy, ale ciągle myślimy o zakupie nowych.

gagatka

Post autor: gagatka » 22 maja 2018 13:27

Sport! Nie ma chyba lepszego hobby dla rodziny!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”