przyjazny hotel dla dzieci

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
women29

przyjazny hotel dla dzieci

Post autor: women29 » 09 paź 2017 15:42

Witam wszystkie mamy, poszukuje hotelu ( podkarpacie ) który spełni moje oczekiwania co do wypoczynku, chcemy wnet na dłuższy weekend jechac z meżem i dziećmi.. a wiadomo ze pogoda juz daje w kość :thumbdown: :thumbdown: .. szukam hotelu który zapewni wiele atrakcji dla dzieci jak i dla Nas dla mnie i dla męża :play: :right: :right:

karolinaa1

Re: przyjazny hotel dla dzieci

Post autor: karolinaa1 » 10 paź 2017 09:17

Cześć! możliwe ze pomogę :hand:
wejdź na ta stronę, opisują atrakcje związane dla waszych maluchów, obszerne atrakcje dla dzieci, jak i dla Was :P
może się akurat spodoba
http://www.bacowkaradawa.pl/dla-malucha.html
w Radawie .. ja jeszcze nie byłam kawałek drogi mam, ale znajomymi polecali ten hotel :fiufiufiu: :fiufiufiu:

MamaDietetyk

Post autor: MamaDietetyk » 10 paź 2017 23:42

Bardzo przyjazny hotel dla dzieci i całych rodzin to ten hotel Filmar w Toruniu. Naprawdę mocno polecam, ogólnie moc atrakcji. Sam hotel jest bardzo przyjemy, luksusowy. No i wiadomo Toruń, miasto piękne, również z wieloma atrakcjami. W hotelu jest restauracja, sala zabaw dla dzieci ale i dla rodzica się znajdzie strefa relaksu.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 15 paź 2017 17:18

Unitral w Mielnie, mają tez świetne SPA, też dostosowane do potrzeb całej rodziny. Rewelacja! Ceny ok, 4 gwiazdki robią wrażenie, byliśmy tam w te wakacje i było po prostu... cudnie!

RenuJi

Post autor: RenuJi » 19 paź 2017 23:15

Napiszę wiadomość prywatną. Od lat mam sprawdzone miejsce w Bieszczadach, a w zasadzie nad samym Zalewem i zarówno dzieci, jak i zwierzaki są tam mile widziane. Sama póki co planuję krótki wypad na Lubelszczyznę i najpewniej postawię tutaj na taką ofertę jak hotel w Lublinie Locomotiva. Ceny są tam bardzo fajne, a jednocześnie w okolicy na pewno znajdzie się wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.

zdetka

Post autor: zdetka » 27 lis 2017 15:39

Potwierdzam opinię o Toruniu. To naprawdę przepiękne miasto, polecam każdemu. W wolnej chwili można wybrać się tam na przepyszny obiad bądź kolację. Na ul. Podmurna 28 znajduje się Stare Metropolis. Znajdziecie tam dania kuchni włoskiej i polskiej - przepyszne makarony, dania z grilla czy pizza z pieca. Wszystko palce lizać, a ceny bardzo atrakcyjne. Zerknijcie na ich stronę http://staremetropolis.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”