Reklama

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Szymonka

Reklama

Post autor: Szymonka » 17 gru 2017 17:26

Każdy kto ma firme, wie jak istotna jest reklama. Dlatego nie ma się nawet nad czym zastanawiać tylko decydować na gadżety reklamowe. Pewnie też zastanawiasz się czy dużo na to wydasz.

Kirssteen

Re: Reklama

Post autor: Kirssteen » 18 gru 2017 07:56

Gadzety o tyle sa fajne w biznesie ze jest to taki troche jednorazowy wydatek i nie za duzy wiec spokojnie mozecie poswiecic na to jakas czesc swojego reklamowego budzetu :) Ja mysle teraz nad stworzeniem profesjonalnego filmu reklamowego oodajacego charakter mojej firmy. Mysle ze w takie rozwiazanie tez mozecie postawic bo takim filmem mozna sie doslownie wszedzie promowac a rowniez jest to jednorazowy wydatek

Lili

Post autor: Lili » 24 gru 2017 11:02

Jesli chodzi o gadżety reklamowe to na pewno na izisport.pl mają oryginalny i fajny wybór, takich serio przydatnych, które mogą przyciągnąć uwagę klienta. Teraz trzeba się postarać w walce o uwagę ludzi i same długopisy już nie starczają :P

biedroska

Post autor: biedroska » 05 sty 2018 16:35

Są teraz różne formy reklamy i na pewno warto naraz zastosować ich kilka. Jeśli masz możliwość umieszczenia takiej reklamy, to jak najbardziej skorzystaj z takiej możliwości. ja bym dodała do tego jeszcze newsletter, bo daje on dużą interakcję z klientami. Ja wysyłam newsletter przynajmniej raz w tygodniu do swoich klientów.

izabela44

Post autor: izabela44 » 08 sty 2018 10:53

Ja też jestem zwolenniczką dywersyfikacji metod reklamowych. Dlatego dobrze jest popatrzeć co w ofercie mają profesjonalne drukarnie. W Diamond Druk na przykład mają spory wybór - od katalogów, po rollupy, podkładki na biurko itp. Przy większych zamówieniach można liczyć na atrakcyjne rabaty - warto więc określić jaki mamy budżet i podpytać, na co możemy liczyć.

lana52

Post autor: lana52 » 16 sty 2018 01:07

Jeśli mowa o reklamie w sieci, to na pewno warto rozważyć reklamę w wyszukiwarce Google. Niestety, samodzielne zoptymalizowanie kampanii jest bardzo trudne, dlatego warto skorzystać z pomocy firmy mającej odznaczenie Google Partner. Jest nim chociażby adwordsgroup.

Nati89

Post autor: Nati89 » 16 sty 2018 11:38

Reklama jest podstawowym elementem wspierającym rozwój firmy, obecnie jest bardzo dużo form reklamy ale warto skupić się na tej najskuteczniejszej, uważam, że jest nią Internet, można tu stworzyć różne formy reklamy, które przynoszą zamierzony skutek. Firma fabrykamarketingu.pl pomoże Wam stworzyć odpowiednią dla waszego biznesu kampanie reklamą w sieci, są fachowi i precyzyjni dlatego polecam ich usługi.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 17 sty 2018 13:08

Coraz więcej firm korzysta z nowoczesnych form reklamy. Za pomocą spotów, filmów prezentuje się swój produkt czy firmę większemu gronu odbiorców. Moim zdaniem to nowoczesna i skuteczna forma reklamy.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 03 lut 2018 11:20

A ja od kilku dni zastanawiam się czy warto inwestowac w Google AdWords ? Czy ktoś może korzystała z takiej opcji ? Czytałam trochę w necie o tym i mam dylemat. Moze ktoś doradzi w tej sprawie ?

hel.kul

Post autor: hel.kul » 05 lut 2018 11:29

Myślę, że fajne stroje reklamowe też przyciągną wzrok potencjalnych klientów. Dlatego odsyłam do strony bodypainter.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo świetnych propozycji. Pani Emilia zna się na szyciu takich strojów, jest profesjonalistką i zajmuje się tym od wielu lat. Myślę, że będziecie zadowoleni z efektów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”