Polecany sklep sportowy

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
ellasssaa8
Kontakt:

Polecany sklep sportowy

Post autor: ellasssaa8 » 19 gru 2017 17:05

Jeśli lubicie sport i szukacie dobrego sklepu z takim asortymentem, to mogę wam jeden, ponieważ ostatnio kupiłam rękawice bokserskie w Sk-Sport i to na prawdę sklep z bardzo dużym wyborem oraz korzystnymi cenami.

emanuela

Re: Polecany sklep sportowy

Post autor: emanuela » 01 sty 2018 18:07

Wszyscy, którzy uprawiają sport czy ćwiczą wiedzą, jak ważna jest odpowiednia suplementacja organizmu. Ja przed treningiem zawsze wrzucam przedtreningówki. Kupuję je przez internet bo jest dużo wygodniej.

Suzana

Post autor: Suzana » 05 sty 2018 12:14

Jeśli chodzi o dobry sklep sportowy, to ja bardzo lubie kupować w 4f. Zawsze maja ciekawe kolekcje i super jakościowo ubrania. Kupilam tam sobie niedawno fajną. Mają spory wybór i dobre ceny w porównaniu do jakości ubrań.

Werka2

Post autor: Werka2 » 23 sty 2018 16:19

Ostatnio poznałam świetny sklep ze sprzętem sportowym dla dzieci już od 2-go roku życia. Mnóstwo rowerków, hulajnóg, deskorolek i wiele wiele innych. Zobaczcie jaki maja ogromny wybór kolorystyczny, tu np. deskorolki FISH: .projektjunior.pl. Moim zdaniem fajnie uprawiać sport razem z dzieckiem.

Elizka

Post autor: Elizka » 03 lut 2018 12:07

A sklep motocyklowy ? Myślę, że taki specjalistyczny będzie najlepszy. Zresztą po przeczytaniu nie mam wątpliwości do tego gdzie i jak szukać ubrań, a w szczególności rękawic, które są mi teraz potrzebne. Artykuł dostarczył mi niezbędnych wskazówek i to za darmo. Myślę, że warto korzystać z takich bezpłatnych rad, bo mogą okazać się niezwykle pomocne.

sportowamama

Post autor: sportowamama » 08 lut 2018 14:53

Ja zawsze sportowe zakupy robię w Dot Sporcie, mają bardzo duży wybór i fajne ceny. Zamawiam tam wszystko - od akcesoriów treningowych, przez odzież i bieliznę Brubeck, po profesjonalny sprzęt sportowy, zdecydowanie polecam! :)

biedroska

Post autor: biedroska » 09 lut 2018 11:26

Jesli chodzi o sportowe ubrania, to ja najchętniej kupuję je w sklepie 4f. To jest moj sprawdzony sklep sportowy i tam zawsze znajde coś dla siebie. na przykład niedawno kupiłam sobie wszystko co niezbędne do biegania i te ubrania służą mi na długi czas.

Awatar użytkownika
markopolo

Post autor: markopolo » 01 maja 2018 11:47

A czy znacie może jakiegoś producenta medali i innych trofeów na zamówienie?
Pan Bóg naprawdę nie potrzebuje bólu naszego zęba, nowotworu, złamanej nogi by zbawić świat.

aldonka34

Post autor: aldonka34 » 18 maja 2018 15:00

Jeżeli szukasz dobrego sklepu sportowego, to mogę polecić Ci portal, gdzie znajdziesz masę różnych przydatnych artykułów na temat sportu i suplementów. Kupiłam na wiosnę dla dzieci trampolinę od nich cwiczwdomu.info i są one bardzo zadowolone. Jest to coś, gdzie można połączyć przyjemność z pożytecznym, a było to dla mnie ważne, by fajnie zorganizować im czas :)

luśka33

Post autor: luśka33 » 27 maja 2018 10:44

Ja lubię kupować na perfektsport.pl, bardzo duży wybór mają zarówno sportowego obuwia, jak i ciuchów. Dobre ceny, często wysokie rabaty. To zawsze jest oszczędność :) No i sprawne dostawy, a w razie potrzeby - pomocna obsługa sklepu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”