Unikatowe etui na iphone'a 6

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
paullaaa

Unikatowe etui na iphone'a 6

Post autor: paullaaa » 26 mar 2018 13:29

Szukam etui na iphone'a 6 . Chciałabym , aby było wytrzymałe i solidne . zależy mi też na cenie , ale także na tym , aby było uniwersalne i wyróżniało się spośród tych wszystkich etui , co możecie mi polecić ?

Awatar użytkownika
leosia90leosia

Re: Unikatowe etui na iphone'a 6

Post autor: leosia90leosia » 27 mar 2018 10:02

tutaj sobie zobacz etuistudio.pl/etui-na-iphone-6-6s/1756-etui-balonowa-monroe-iphone-6-obudowa.html - niedawno kupowałam tam etui, co prawda na inny telefon, ale jestem bardzo usatysfakcjonowana. Na uwagę na pewno zasługuje cena, solidne wykonanie i wytrzymałość, także generalnie te cechy, na których Ci zależy. Jak sama widzisz, to etui z Marilyn Monroe na pewno będzie się wyróżniać, ale jeśli nie odpowiada ci ten motyw, to tam masz wiele innych opcji

paullaaa

Post autor: paullaaa » 28 mar 2018 04:54

leosia90leosia pisze:
27 mar 2018 10:02
tutaj sobie zobacz etuistudio.pl/etui-na-iphone-6-6s/1756-etui-balonowa-monroe-iphone-6-obudowa.html - niedawno kupowałam tam etui, co prawda na inny telefon, ale jestem bardzo usatysfakcjonowana. Na uwagę na pewno zasługuje cena, solidne wykonanie i wytrzymałość, także generalnie te cechy, na których Ci zależy. Jak sama widzisz, to etui z Marilyn Monroe na pewno będzie się wyróżniać, ale jeśli nie odpowiada ci ten motyw, to tam masz wiele innych opcji
Bardzo dziękuję ci za pomoc i za zainteresowanie tematem . No etui wygląda naprawdę rewelacyjnie , chyba rzeczywiście się skuszę , bo jeśli te wszystkie aspekty są na dobrym poziomie , to prawdopodobnie nic już lepszego nie znajdę . może jeszcze poszukam przez kilka dni ale twoją propozycję na pewno będę miała pod uwagą . Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc

bella91

Post autor: bella91 » 02 kwie 2018 18:00

Ja ostatnio szukalam pokrowca na mój telefon i trafiłam na izigsm.pl. Z tego co widziałam mają spory wybór i konkurencyjne ceny. Zastanawiam się nad zamówieniem tam dwóch pokrowców. Sklep cieszy się bardzo dobrą opinią
Możesz tam zajrzeć jeśli nadal szukasz etui.

martynaF

Post autor: martynaF » 08 kwie 2018 13:45

Miałam podobne etui na iPhone 6 natomiast od 3 miesięcy mam iPhona X i kupiłam takie w podobnym stylu. A jeśli chodzi o sam telefon to długo zastanawiałam się nad kupnem ze względu na cenę.. Koleżanka poleciłam mi wziąć telefon z dobrym abonament więc zdecydowałam się na play bo mieli najniższe raty.

zdetka

Post autor: zdetka » 24 kwie 2018 14:15

Ja ze swojej strony mogę wam polecić pskomsklep.pl, akcesoria gsm. Są najwyższej jakości, bardzo trwałe a przy tym w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybór również jest bardzo duży, więc każdy z was bez problemu znajdzie coś dla siebie. Ja zastanawiam się nad dwoma różnymi etui, i chyba wezmę oba :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”