Samochodowe części

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Karotka

Samochodowe części

Post autor: Karotka » 24 kwie 2018 11:14

No niestety ale samochody to takie duże skarbonki i co jakiś czas trzeba do niego coś wrzucić.Dlatego ja wole mieć sprawdzone miejsce w którym dostane części samochodowe.

gagatka

Re: Samochodowe części

Post autor: gagatka » 24 kwie 2018 13:57

To prawda.... Wiecznie się inwestuje w te auta. Nieważne, czy nowe, czy stare...

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 10 maja 2018 12:08

A tam, nie zawsze jest tak bardzo źle. Z tego co się orientuję, to nawet jeśli wymienia ktoś jakieś części na nowe, to te stare sprzedać może za dość fajne pieniądze. Mnie zepsuł się w samochodzie katalizator i na skupie https://katalizatorychrzanow.pl dostałam za niego prawie tysiąc złotych, więc akurat mogłam dołożyć do nowego. W takich skupach starannie badają katalizatory spektrometrem, więc mogą bardzo rzetelnie wycenić taką część. ;)
Ostatnio zmieniony 19 cze 2018 11:14 przez CzarnaMamba, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

gagatka

Post autor: gagatka » 11 maja 2018 09:56

W sumie może coś w tym jest. W każdym razie tyle się słyszy od znajomych o naprawach nowych aut, że się odechciewa.

usis

Post autor: usis » 15 maja 2018 12:37

Nie jest to chyba aż tak trudna sprawa do ogarnięcia, tym bardziej, że są liczne portale, które pomagają w wyborze, a na forum nie związanym z tematyką, raczej się nic tutaj nie dowiesz.

kokosz

Post autor: kokosz » 16 maja 2018 09:34

Można też na pewno kupić części samochodowe w jakimś lokalnym warsztacie mechanicznym. Oni też często mają bardzo dobre zniżki.
A najlepiej to już mieć po prostu znajomego mechanika.

foxi

Post autor: foxi » 20 maja 2018 07:21

usis pisze:
15 maja 2018 12:37
Nie jest to chyba aż tak trudna sprawa do ogarnięcia, tym bardziej, że są liczne portale które pomagają w wyborze, a na forum nie związanym z tematyką, raczej się nic tutaj nie dowiesz.
W zasadzie masz rację ważne jest jednak by wybrać ten właściwy. Moim zdaniem nie sztuka kupić drogo albo części samochodowe, które są słabej jakości. W tym właśnie jest rzecz. Znajomy prowadzący warsztat samochodowy przeszedł dość długą drogę zanim trafił do tego właściwego sklepu.Kosztowało go to trochę kasy i problemów związanych głównie właśnie z niskiej jakości częściami. Na szczęście już wszystko jest w porządku. pzdr
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”