własna siedziba firmy

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
amkaj

Re: własna siedziba firmy

Post autor: amkaj » 09 sty 2018 15:48

Z tym biurem księgowym to chyba nie do końca obojętnie. co miesiąc trzeba spotykać się z obsługiwanymi osobami, a nie każdy jest wstanie robić to w domu.

mama89

Post autor: mama89 » 12 sty 2018 19:34

Od jakiegos czasu także mam własną siedzibę firmy, prace sa juz ku wykonczeniu i musze przyznac ze jestem mega szczesliwa. Jedynie zastanawiam się jeszcze nad pochylnią dla niepełnosprawnych. Napewo pomogłoby to moim wielu klientom dostać się do biura z łatwością.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 15 sty 2018 13:54

A tak z innej beczki, jeżeli chodzi o większe firmy to czytałam tutaj flashbook.pl/multisport-czy-sie-oplaca że oferują kartę na multisport. Jak myście jest to opłacalne?

Awatar użytkownika
akreo

Post autor: akreo » 15 sty 2018 21:45

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
Prawda o tym, kim jesteśmy żyje w naszych sercach.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 19 sty 2018 21:44

Prestiżowa lokalizacja firmy nie musi oznaczać od razu wynajmu drogiego lokalu w centrum miasta :) Ja skorzystałam z wirtualnego biura, które gwarantuje mi świetny adres, obsługę księgową no i przede wszystkim przestrzeń coworkingową. Powoli powiększam też działalność mojej firmy i zatrudniam nowych pracowników, więc zdarza mi się też korzystać z sal szkoleniowych :) To wszystko dzięki wirtualnemu biurowi ideaprestige.eu, które okazało się być strzałem w dziesiątkę!

biedroska

Post autor: biedroska » 10 lut 2018 10:13

Ja akurat mam ten komfort, że prowadząc sklep internetowy siedzibę mam w swoim domu i nie ptrzebuję wynajmować żadnej przestrzeni. Pieniądze wydaję na promocję i staram się sama wszystko ogarniać. prowadzę kampanie, konta w social mediach oraz wysyłam newsletter do klientów. Korzystam z bardzo fajnej platformy jaką jest emu mail. I bardzo dobrze mi sie sprawdza.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 16 lut 2018 18:15

A czy ktoś z Was może wynajmuje powierzchnię biurową w Warszawie? Przeglądam oferty wynajmu i niby duży wybór, ale wiem że dobry dojazd też ma znaczenie. Możecie coś doradzić?

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”