BiznesMama i Dziecko :)

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
Golden Pearl

BiznesMama i Dziecko :)

Post autor: Golden Pearl » 17 sty 2009 11:47

Ja w sprawie sugestii :) (graficznych) Dałabym na stronie głównej wizerunek mamy, kojarzącej się typowo ze słowem biznes :) czyli np. jakaś Pani z teczką pod pachą i komórką w ręce, a w drugiej ręce prowadząca dziecko :D tak jakoś śmiesznie, by to można przedstawić :D myślę, że to by było fajne - takie, że tak powiem bardziej luzackie ;) Ale to tylko moje zdanie i sugestia :D

Biznesmama

Re: BiznesMama i Dziecko :)

Post autor: Biznesmama » 17 sty 2009 12:17

Dzięki, dzięki :)

... nad logo pracuje moja koleżanka. To co teraz jest to prowizorka. Myślę, że to docelowe będzie fajne i takie z klimatem. Ale to będzie niespodzianka :)

e.

Golden Pearl

Post autor: Golden Pearl » 17 sty 2009 15:41

No to fajnie :) czekamy z niecierpliwością na niespodziankę:D

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 17 sty 2009 19:57

Golden Pearl pisze:Ja w sprawie sugestii :) (graficznych) Dałabym na stronie głównej wizerunek mamy, kojarzącej się typowo ze słowem biznes :) czyli np. jakaś Pani z teczką pod pachą i komórką w ręce, a w drugiej ręce prowadząca dziecko :D tak jakoś śmiesznie, by to można przedstawić :D myślę, że to by było fajne - takie, że tak powiem bardziej luzackie ;) Ale to tylko moje zdanie i sugestia :D

Ej nie, zdecydowanie wole nawet to czasowe, ktore jest teraz niz jakos wypacykowana paniusie z teczka pod reka, sztucznym usmiechem i w ciemnej garsonce - jakich wiele widzi sie na portalach czy forach biznesowych dla kobiet.
Takie jest moje zdanie.

Czekam z niecierpliowscia na nowe logo - niespodzianke.
Mam nadzieje, ze bedzie w dobrym guscie :roll:
Ania

Joania

Post autor: Joania » 18 sty 2009 01:01

Mi sie podoba takie jak jest ja bardzo lubię ta stylistykę, taką vintage, jak z amerykańskiej puszki z czymś tam

Awatar użytkownika
iwka

Post autor: iwka » 18 sty 2009 06:49

ja tez juz przyzwyczailam sie do tego obrazka . Na pierwszy rzut powialo mi troche socjalizmem , ale pomyslalam czemu nie taki inny i juz spodobal mi sie , ale zobaczymy jaki bedzie ten nowy .

olgasza
Kontakt:

Post autor: olgasza » 20 sty 2009 16:04

ja jestem za tym, żeby nie zmieniać - obecne b. mi się podoba. Jest takie zadziorne i przekorne zarazem :-)

Biznesmama

Post autor: Biznesmama » 20 sty 2009 17:49

Powoli przekonuję się do tej opinii. Więc umówmy się, że puki co zostaje to logo. Jeżeli będzie propozycja jakiegoś innego logo - to zrobimy forumowe głosowanie i wtedy będzie jasne co i jak.

adka
Kontakt:

Post autor: adka » 20 sty 2009 21:22

Propozycja paniusi z teczuszką na logo też jakoś mi nie pasuje....
poza tym myślę, że Pani w garniturku i z teczuszką nie nosi pod drugą pachą dziecka,

ja również czekam na nowe logo:)

OliOliwa
Kontakt:

Post autor: OliOliwa » 20 sty 2009 21:44

to może mamę z dzieciem zachustowanym na plecach niekoniecznie na polu ryżowym ;)
wpleść w to logo ? no i domek by się przydał ...
WAHM ma taki motyw
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”