Praca w charakterze opiekuna osób starszych?

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
karolinka
Kontakt:

Praca w charakterze opiekuna osób starszych?

Post autor: karolinka » 17 wrz 2015 14:18

Czy taka praca się opłaca. Czy warto wyjechać by w takim charakterze pracować? Moja dalsza ciocia już dłuższy czas tak pracuje, ale bez umowy, ja jeśli miałabym jechać to tylko legalnie. I tu pytanie jak to załatwić, jest dużo agencji werbujących ludzi do pracy za granicą. Ale czy można im ufać, czy ktoś już tak podejmował prace. Ja natrafiłam na activemedica.eu i szczerze jakoś mnie przekonuje, ale nie wiem jak się za to zabrać, może ktoś mi coś doradzić?

Jenny10

Re: Praca w charakterze opiekuna osób starszych?

Post autor: Jenny10 » 18 wrz 2015 14:01

Dzięki, przyda się :)

Catherine

Post autor: Catherine » 18 wrz 2015 22:13

Jak się za to zabrać? Normalnie rękoma i nogami ;) Trzeba po prostu zadzwonić do nich i się umówić na rozmowę, z pewnością to jedyny sposób, żeby dowiedzieć się czegoś innego. Nigdy nie pracowałam w tym charakterze, ale na pewno to ciekawe doświadczenie i sposób na zaoszczędzenie ładnej gotówki :)

aviria30

Post autor: aviria30 » 28 wrz 2015 13:52

da się, koleżanka tak pracuje, do jednej pani jeżdża z koleżanką na zmiany półroczne

Ługin

Post autor: Ługin » 01 paź 2015 14:43

Taką pracę oferuje ta agencja z Trójmiasta kontarmed.net . jeżeli interesuje Was praca jako opiekun osób starszej to warto się do nich odezwać. informuje również, że zatrudniają oni osoby do opieki osób w Niemczech, a więc wynagrodzenie będzie zdecydowanie większe niż w naszym kraju.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 17 paź 2015 21:01

Wbrew pozorom to bardzo ciężka praca, nie każdy się do niej nadaje... Możesz poszukać czy sa wolne etaty w domach opieki np. dompodklonami.com.pl, możesz też wyjechać za granicę, tylko uważaj na oszustów, dokładnie analizuj umowy i sprawdzaj wszystkie dane :)

Izka

Post autor: Izka » 04 lis 2015 22:31

A ja mam namiar na firmę Avanti Medic zajmująca się kompleksowym organizowaniem i sprawami formalno-prawnymi dla opiekunek osób starszych w Niemczech. Tu jest ich strona z aktualnymi ofertami pracy https://avanti-medic.eu/aktualne-oferty. Rozmyślam czy nie wyjechać do pracy do Niemiec. Język niemiecki trochę znam więc mogłabym spróbować pracować jako opiekunka osoby starszej.

samanta27

Post autor: samanta27 » 15 gru 2015 18:25

Opiekunki do osób starszych zawsze znajdą zatrudnienie szczególnie w Niemczech ;0

biedroska

Post autor: biedroska » 30 gru 2015 08:23

ja z kolei pracowalam za granica ale w ogrodnictwie w Holandii. Jechalam za posrednictwem agencji VPU Polska, wysokie zarobki, zawsze wyplacane na czas, ogarniali tez transport i zakwaterowanie wiec wrocilam zadowolona :D

Coldi

Post autor: Coldi » 02 sty 2016 15:54

Taka praca bardzo się opłaca szczególnie zagranicą i mam tu na myśli Niemcy i Anglie.
Jeżeli szukasz tam pracy to zajrzyj tu praca.gratka.pl jest tam sporo ofert i zagranicznych i na terenie Polski :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”