Księgowość - zdalnie

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
Wiewiórka

Re: Księgowość - zdalnie

Post autor: Wiewiórka » 05 paź 2017 08:40

Zawsze można też zatrudnić biuro rachunkowe, nie jest to wcale taki zły pomysł i wiele firm korzysta z takiego rozwiązania.

vikav

Post autor: vikav » 17 paź 2017 22:39

Dla tych, którzy zajmują się samodzielnie księgowością i kadrami w swoich firmach dużym mankamentem jest brak dostępu do najnowszej wiedzy.
Prawo pracy nie jest łatwą tematyką, a przepisy ciągle się zmieniają. Dlatego dobrym pomysłem jest udział w wydarzeniu takim jak Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy. Najbliższa edycja już za dwa dni w Warszawie, kolejna 16-17 listopada w Poznaniu.

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 19 paź 2017 11:30

Dlatego najlepiej zlecić prowadzenie księgowości do biura rachunkowego i tyle. Ja tak zrobiłam i mam spokój, to samo z rozliczanie czasu pracy kierowców w firmie transportowej zleciłam to fachowcom, bo ja sama nie miała bym zupełnie na to czasu a tak oni wszystkim się profesjonalnie zajmują za nieduże pieniądze. Dzięki takim rozwiązaniom zostaje nam dużo czasu na inne bardzo ważne kwestie z prowadzeniem firmy.

majaa862

Post autor: majaa862 » 02 lis 2017 10:01

Prowadzenie księgowości przez internet jest łatwe, nie zajmuje wiele czasu, a w dodatku jest tanie, więc jak najbardziej warto wybrać księgowość online. Tutaj wfirma.pl mają oprogramowanie do księgowości online, właściwie wszystko, co niezbędne, także programy do zarządzania magazynem, czy system kadrowo-płacowy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”