Inwestycja w złoto?

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
karolinka
Kontakt:

Inwestycja w złoto?

Post autor: karolinka » 15 gru 2017 15:57

Dziewczyny jak inwestujecie swoje oszczędności? Bo rozumiem, że na pewno je macie. Ja do tej pory miałam wszystko na lokatach. Ale ostatnio dostałam propozycje i zaczęłam się zastanawiać nad inwestycją części w złoto. Czy ta forma inwestycji jeszcze się opłaca, czy raczej zyski z tego nie za wysokie?

Dariax90x

Re: Inwestycja w złoto?

Post autor: Dariax90x » 19 gru 2017 11:50

Wydaje mi się , że najlepszym rozwiązaniem są jednak aktualnie inwestycje w nieruchomości . To chyba najlepszy sposób . lokaty są bezpieczne , ale praktycznie w ogóle nie dają zysku . Jeśli już są jakieś odsetki , to są zjadane przez inflacje . nieruchomości to chyba najlepszy pomysł , ponieważ możesz wynajmować albo sprzedać potem z zyskiem , także opcji jest w tym aspekcie naprawdę sporo . Co do złota to słyszałam zarówno pozytywne jak i negatywne opinie także ciężko mi powiedzieć czy jest to dobry wybór czy nie :)

młoda26

Post autor: młoda26 » 11 sty 2018 08:37

Złoto czy nie ruchomości pomału przechodzą do lamusa. Teraz weszły w obieg kryptowaluty i nimi się ludzie najbardziej interesują.

diana

Post autor: diana » 11 sty 2018 14:20

Uważam że najbardziej opłacalne jest inwestowanie w nieruchomości i ziemię. Znajomy kupił kilkadziesiąt hektarów nieużytków, fakt trochę to trwało zanim doprowadził to do normalności. Obsiał wszystko kukurydzą i powoli zaczyna to procentować

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 17 sty 2018 12:58

W sumie dosyć sporo słyszałam o takich inwestycjach jednak tylko takie pogłoski, że coś takiego jest i że niby warto. Ale w sumie nie doczytywałam nigdy i jakoś specjalnie się nie interesowałam. Dopiero na ostatniej imprezie złapałam bakcyla do inwestowania ale znajomy namówił mnie na bitcoiny.

Koraa

Post autor: Koraa » 23 sty 2018 18:53

Inwestycja w złoto jest czymś bezpiecznym bo ono nigdy z ceny nie spada. Jednak nie wiem czy da się na tym sporo zarobić. Ja polecałbym Ci zacząć od pożyczek społecznościowych. O takich inwestycjach dowiesz się więcej tutaj fastinvest.com/pl a co więcej rejestrując się tam możesz w ten sposób inwestować.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 24 sty 2018 11:14

Myślę, że jest wiele form na inwestowanie. Warto jednak dowiedzieć się o nich więcej zanim zdecydujmy się na konkretną metodę.

Gladys

Post autor: Gladys » 07 lut 2018 15:26

Jakoś mnie inwestycja w złoto nie przekonuje. To jakby długofalowa sprawa, o ile to się jeszcze opłaca. Bardziej już kryptowaluty. To temat, który ma przyszłość. Do niedawna pojęcia nie miałam, że już tyle ludzi się w to angażuje. To jest rynek w który warto inwestować, bezwzględnie.

lana52

Post autor: lana52 » 23 lut 2018 12:26

Złoto jest surowcem, którego wartość można by rzecz, stoi w miejscu - nie powinno się liczyć ani na spektakularne wzrosty cen, jak i spadki. Chcąc liczyć na większy zysk, warto zdecydować się na zainwestowanie swoich środków w fundusze inwestycyjne. Na rynku nie brak platform, które to umożliwiają.

Joannica

Post autor: Joannica » 25 kwie 2018 13:30

Z mężem inwestujemy w złoto już jakiś czas i myślę że to obecnie najlepsza opcja :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”