sala zabaw, klub przedszkolaka, mamma caffee

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
zuzka10

Re: sala zabaw, klub przedszkolaka, mamma caffee

Post autor: zuzka10 » 20 kwie 2016 21:57

Moim zdaniem sala zabaw to dobry interes :) Ja ostatnio trafiłam i chyba zacznę zabierać tam moje dzieciaki. Wyszaleją sie a ja będę miała spokój w domu bo póki co psychicznie wysiadam. Ciągłe kłótnie, bijatyki eh... Nie wiem już gdzie się schować bo mieszkanie małe...

awokados
Kontakt:

Post autor: awokados » 27 kwie 2016 19:35

Pewnie że dobry, w moim przedszkolu robi furorę.

anja87

Post autor: anja87 » 06 maja 2016 17:33

niby spoko z tymi salami ale w ogóle nie ma tam nadzoru z góry, zdecydowanie bardziej wolę taki żłobek niż jakiś klubik, gdzie nie wiadomo co się dzieje i czy ktoś się zajmuje dobrze twoim dzieckiem. :)

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 03 lip 2016 13:39

Tak czy inaczej na pewno wiecie, że jeśli chcecie w lokalu odtwarzać muzykę to musicie płacić abonament. Są jednak firmy takie jak na przykład, dzięki którym można odtwarzać muzykę bez dodatkowych opłat.

ludwiczka

Post autor: ludwiczka » 12 lip 2016 16:13

Niestety znam dziewczynę, która się wywróciła na takim biznesie. Niby fajna lokalizacja, dobrze rozpromowany klubik malucha ale klientów brakowało.

thunder

Post autor: thunder » 21 lip 2016 09:17

Sala zabaw jest doskonałym pomysłem na biznes, zwłaszcza w dużym mieście. Warto jednak decydując się na taką działalność zainwestować w dobrej klasy zabawki. Poszukiwania można zacząć od sklepów internetowych, na toczytam.pl znajdziecie podpowiedzi odnośnie sklepu z zabawkami w internecie - warto prześledzić ofertę sklepów online, gdyż bogaty asortyment staje się bardzo pomocny w urządzaniu sali zabaw i klubów przedszkolaka.

Karotka

Post autor: Karotka » 04 cze 2018 13:08

Urodziny w sali zabaw dla dzieci to bardzo dobry pomysł. Warto znaleźć salę, która ma wiele atrakcji a przy okazji jest korzystna cenowo. Wydaje mi się, ze elemelekulki jest własnie takim odpowiednim miejscem. Dzieciaki ze zorganizowanych urodzin w takim miejscu na pewno bedą zadowolone.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”