Dom weselny. Dobry pomysł?

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
mamuśka58

Re: Dom weselny. Dobry pomysł?

Post autor: mamuśka58 » 28 kwie 2016 06:48

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Powinnaś pomyśleć by na stolikach zawsze były, ładne obrusy. Nie mogą raczej mieć krzykliwych wzorów, kolorów. Mnie podobają się takie delikatne. Mają pasować do wnętrza i z nim harmonizować.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 05 maja 2016 10:17

Interesuje was sprzęt i instrumenty muzyczne? Możecie zajrzeć do sklep-muzyczny.com.pl, gdzie znajdziecie bogatą ofertę tego typu sprzętu. Myślę, że oferta jest interesująca i również i wy znajdziecie tutaj coś ciekawego dla siebie.

WeronWeron

Post autor: WeronWeron » 05 maja 2016 10:39

wedlug mnie dom weselny to naprawde niezly pomysl. Ludzie czesto zenia sie, a jeszcze czesciej rozwodza ... niestety ... ale tak jest w dzisiejszych czasach. No ale Ty bys przynajmniej na tym zyskala, bo czesciej mialabys klientow. Dawniej to ludzie brali jeden slub na cale zycie i koniec. Teraz bardzo duzo osob ma juz druga, trzecia zone itp Dlatego z takiego punktu widzenia to dobry pomysl

martyna84

Post autor: martyna84 » 05 maja 2016 10:52

Pomysł bardzo trafiony, ale trzeba się śpieszyć. Rynek powoli się nasyca, powstaje coraz więcej takich miejsc. No i w taki biznes trzeba naprawdę dużo zainwestować. Budowa sali, wyposażenie jej, zaopatrzenie kuchni, wszystkie pozwolenia.... to długie lata pracy :)

sanqi

Post autor: sanqi » 07 cze 2017 12:52

Dobry catering jest podstawą, polecam sprawdzić wyposażenie gastronomii na gastrro.pl. Naprawdę mają duży wybór i atrakcyjne ceny w porównaniu z konkurencją, także przy rozkręcaniu własnego interesu z tej branzy z pewnością warto tam zaglądać.

pdarecka

Post autor: pdarecka » 30 cze 2017 14:37

Patrząc na to jaka jest teraz konkurencja na tym rynku (a jest spora) to jeśli nie jesteś w mniejszej miejscowości to raczej ciężko będzie się przebić. Chociaż z dobrą reklamą wszystko da się zrobić :)

biedroska

Post autor: biedroska » 03 lip 2017 11:16

My byliśmy na weselu w Warszawie u kuzyna i oni mieli wynajętą salę osobno, a catering osobno z Aperitif Serwis i mówiąc szczerze jedno z lepszych wesel na jakich kiedykolwiek byłam. Nie zawsze hotel i wszystko zamówione w jednym miejscu gwarantuje najlepszą jakość. Nie mówię, że tak nie jest, ale tak jak wspomniałam byłam na takim weselu ostatnio i np. jedzenie dla mnie świetne

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”