Dom weselny. Dobry pomysł?

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
zarzadzaj_gip

Re: Dom weselny. Dobry pomysł?

Post autor: zarzadzaj_gip » 02 gru 2015 23:40

Dom weselny to bardzo dobry pomysł, ale tak jak radzi Diana, dobrze, aby w tygodniu działała w nim restauracja. Jest to z pewnością duża inwestycja, dlatego warto już na początku pomyśleć o odpowiednim oprogramowaniu do zarządzania całością. Pozwoli ono łatwo rozliczać czas pracy pracowników, zarządzać rezerwacjami, rozliczać kasy czy monitorować zaopatrzenie. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej gip.com.pl. Zapraszamy!

Eliza

Post autor: Eliza » 03 gru 2015 23:18

Restauracja w tygodniu i dom weselny w weekendy to fajny pomysł. Ale pod warunkiem, że w trakcie wesela restauracja nie funkcjonuje. Trafiłam już na lokal, gdzie w kącie są zostawiane stoliki i w trakcie wesela obsługuje się także klientów przychodzących do restauracji. Nigdy nie zrobiłabym wesela w takim miejscu.

kejszek

Post autor: kejszek » 21 gru 2015 15:49

Jeśli planujesz wesele to tylko w porządnej restauracji. Poważna i profesjonalna obsługa, odpowiednie przystrojenie sali oraz niebotycznie smaczne jedzenie to połowa sukcesu. Reszta to dobra muzyka muzyka i chcący się bawić goście. Warto się zastanowić przy takim wyborze. Czas wyznaczać nowe trendy.

pepitka

Post autor: pepitka » 29 gru 2015 08:25

Co do sali i lokalu na wesele to tego tupu usług jest bardzo dużo. Większy problem jest z ich dostępnością w większych miastach. Warto np. zapisać się tutaj wesele123.pl, a zgłoszą się do Ciebie firmy które posiadają wolne terminy! To duża oszczędność czasu :-)

Katia88
Kontakt:

Post autor: Katia88 » 29 gru 2015 15:07

Jak masz kłopoty z brakiem gotówki? Skorzystaj z chwilowkainfolinia.pl i ciesz się gotówką nawet w 15 minut

Alicja78
Kontakt:

Post autor: Alicja78 » 29 gru 2015 15:41

Póki co pomysł dobry, tylko pamiętaj, że teraz pobierają się osoby z wyżu demograficznego, w kolejnych latach ilość ślubów zmniejszy się. Ale myślę, że w sytuacji kiedy trzeba miejsce rezerwować na rok z góry to nawet zmniejszenie liczby par nie powinno przynieść jakiegoś wielkiego kryzysu w tej branży.

marylaa

Post autor: marylaa » 08 sty 2016 06:48

Wydaje mi się, że to dobry pomysł. Tylko jak wyróżnić się ze swoją ofertą? Czy taka tradycyjna reklama daje efekty?

Magdalenka

Post autor: Magdalenka » 12 sty 2016 14:51

Jeśli będziesz się wyróżniać wysoką jakością usług to nie będziesz musiała się martwić konkurencją. Pomyśl na przykład o niebanalnym wystroju wnętrz i zainwestuj w dodatki, np. szyte na zamówienie firany czy obrusy.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 12 sty 2016 22:00

Moim zdaniem w przypadku takich miejsc jak dom weselny, najlepiej działa polecanie. Sama mogłabym doradzić lub odradzić znajomym wiele restauracji, w których mogliby planować wesele. Najważniejsza jest smaczna kuchnia, bo to ona decyduje w największym stopniu o tym, czy osoby urządzające w danym miejscu przyjęcie weselne będę zadowolone. W związku z tym należy ją odpowiednio wyposażyć i świetnym sklepem, umożliwiającym zapatrzenie kuchni we wszelkie niezbędne akcesoria i urządzenia jest mmgastro.pl. Można tam znaleźć wszystko, zaczynając od garnków, a kończąc na przyczepach gastronomicznych.

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 06 kwie 2016 22:30

Wg mnie dom weselny sam w sobie raczej nie. Dlaczego? To działalność głównie weekendowa, zaś co w pozostałe dni? Lokal ma być zamknięty? Jeśli np. połączysz dom weselny z inną działalnością - np. jakaś kawiarenka w pozostałe dni tygodnia to myślę, że ma to sens. Ale to moje spostrzeżenie. Wg mnie skontaktuj się z firmą Savpol, która to ma ogromne doświadczenie na polu gastronomicznym i myślę, że doradzą i podpowiedzą i zostaniecie partnerami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”