Myślę o biznesie w rolnictwie

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
zdetka

Re: Myślę o biznesie w rolnictwie

Post autor: zdetka » 21 mar 2018 17:36

Ja uważam, że rolnictwo to z pewnością przychodowy biznes. Niemniej jednak wymaga wiele zaangażowania, a także wiedzy w wielu kwestiach. Nie wiem czy znacie portal akademiarolnika.pl? Ale bez zastanowienia mogę go wam polecić, znajdziecie tam dosłownie wszystko to co związane jest z rolnictwem i gospodarstwem w Polsce. Ja osobiście często czytam artykuły tam zamieszczane.

Chylon

Post autor: Chylon » 23 mar 2018 09:52

W takim wypadku najważniejsza jest inwestycja w odpowiednie maszyny. To one w zupełności zagwarantują sukces i obfite plony. Jakość przede wszystkim. W moim przypadku niezawodne okazały się maszyny rolnicze z oferty Hydro-Masz, ale i również i części zamienne, którymi obdarowałem starsze urządzenia. Bardzo pozytywnie wpłynęły na jakość naszych rolniczych usług.

Koraa

Post autor: Koraa » 17 kwie 2018 19:12

Myślę, że to dobry pomysł. Na początku jednak zrób rozeznanie co opłaca się uprawiać i co Ci w tym pomoże. Syngenta ma bardzo ciekawe rozwiązania dla rolników dlatego też koniecznie sobie tam zajrzyj. Myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego własnie dla swojej działalności w rolnictwie :)

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 29 kwie 2018 00:05

Moim zdaniem to świetny pomysł! Rolnictwo jest bardzo na topie. Ja na przykład uwielbiam naprawiać maszyny rolnicze. Ostatnio udało mi się uratować koparkę, która była kompletnym złomem.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 01 maja 2018 14:56

U nas wspaniale sprawują się maszyny rolnicze, które zakupiliśmy od XCMG Europa. Warto postawić na jakość chociażby z tego względu, iż będzie się ona później sprawdzała przy pracy w roli. Także dzięki nim nasze plony mogą okazać się większe i solidniejsze. Warto także dodać, iż za te maszyny zapłaciliśmy bardzo atrakcyjne pieniądze. :)

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 04 maja 2018 15:10

Jasne, że tak :) jednak jak już ktoś chce rozwijać biznes to powinien się zaopatrzyć w dobre maszyny. Mój maż ma już trochę starsze i musiał ostatnio połowę naprawiać. Miał trochę z tym problem, szczególnie z koparką. Na szczęście udało się dokupić gąsienice gumowe. Należy pamiętać, że maszyny często się psują :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”