Szycie ciuszków na miarę

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
niverdale

Re: Szycie ciuszków na miarę

Post autor: niverdale » 13 gru 2017 09:20

Rękodzieło jest bardzo często poszukiwane na różnych forach, fanpage'ach itd. Ludzie wierzą, że ręcznie robione rzeczy są lepsze i nie widać powodu, zeby ten trend miałby się zatrzymać

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 18 gru 2017 16:16

Właśnie, a może warto popróbować coś samemu stworzyć? Ostatnio znalazłam ciekawy sklep z maszynami do szycia dlaszycia.pl i właśnie zastanawiam się czy nie kupię jednej dla siebie. Myślę, że byłoby to ciekawe doświadczenie i któż wie- może wyjdzie mi jakaś fajna spódniczka :D lub coś innego :). Uważam, że warto skorzystać z ich oferty, bo ceny są tutaj naprawdę dobre.

hiphop12

Post autor: hiphop12 » 21 sty 2018 21:09

Oczywiście, że da się zarobić na tym! Nigdy w życiu nie przyszłoby mi do głowy, że biznes szwalniczy który zaczęłam "w garażu" przekształci się w tak porządną i rentowną firmę. Z czasem gdy zgromadziłam odpowiednie fundusze zainwestowałam w odpowiednie maszyny. Całe szczęście, lokal miałam po ojcu zaś dzięki bosmann.com.pl moja szwalnia została wyposażona w profesjonalne maszyny ultradźwiękowe, nici, igły a także wiele innych, niezbędnych akcesoriów.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 14 mar 2018 11:34

Szycie ciuszków na miarę to idealne rozwiązanie dla osób które chcą mieć idealnie dopasowany ubiór. Sama jestem krawcową i wiem jakie to ważne jest dla klienta. Szczególną uwagę też zwracają na tkaniny z których są uszyte ubrania. Nie dziwie się bo ja też stawiam na jakość tkanin i dlatego tylko takie kupuję w centrum handlowym z tkaninami krawieckimi.

lana52

Post autor: lana52 » 15 mar 2018 16:23

Ktoś, kto ma odpowiednie umiejętności, sam może szyć sobie ubrania - poza nimi, trzeba zainwestować również w odpowiednie tkaniny.

izabela44

Post autor: izabela44 » 16 maja 2018 18:19

Powiem wam, że sukienki wieczorowe, które dotychczas krawcowa uszyła mi na zamówienie okazały się być kompletną klapą i nigdy już się na to nie zdecyduję. Tył odstawał, cisnęły w biuście i było mi kompletnie niewygodnie. Także teraz, kiedy będę wybierała się na jakąś poważniejszą imprezę, gdzie będzie trzeba pojawić się w sukienkach wieczorowych, z pewnością kupię gotową.

piotrek33a

Post autor: piotrek33a » 27 cze 2018 14:22

Jak ktoś ma taki fach w rękach to powinien otworzyć działalność gospodarczą

dekoracje na tort Warszawa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”