Mój pomysł na biznes - myjnia parowa

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Sunsin

Re: Mój pomysł na biznes - myjnia parowa

Post autor: Sunsin » 06 wrz 2016 13:22

Tworzenie nowej firmy nie jest na pewno proste, aczkolwiek mały obszar działania możliwość wykazania się dobrym poziomem usług sprawia, że dużo łatwiej budować własną markę inna skuteczna metoda promocyjna która szczególnie na początku może się przydać przy takich projektach to współpraca z firmami, które przygotują całą strategię firmy z uwzglednieniem elementów potrzebnych do budowy wizerunku.

amelka

Post autor: amelka » 29 wrz 2016 22:23

To biznes który dość trudno wypromować. Ja bym zgłosiła się do dobrej agencji brandingowej i zaczęła działać. Myślę że odpowiednią grafiką, dobrze przygotowana stroną i ofertą masz szansę się wybić. Tylko się nie poddawaj od razu, na początku nie zarobisz kokosów.

marikasz
Kontakt:

Post autor: marikasz » 05 gru 2016 22:00

Czemu nie, można spróbować. Nie ma rzeczy niemożliwych :clap:

kewlar

Post autor: kewlar » 08 sie 2017 19:20

Myjni automatycznych powstaje coraz więcej, zatem warto postawić na taką, która jest wydajna, dokładna i co więcej nie zajmuje dużo miejsca. Zerknij na te automatyczne myjnie - podpytaj o warunki i wymagania, bo klienci chwalą głównie krótki czas oczekiwania i proste, intuicyjne obsługiwanie, przy dokładnym myciu i suszeniu aut.

mamagabrysi

Post autor: mamagabrysi » 07 paź 2017 12:07

Jeśli czujesz się na siłach, jest to Twoja pasja i wiesz, że będziesz się w tym spełniała, to powinnaś spróbować :) Zajrzyj na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Może tam znajdziesz jakieś inspiracje? :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”