Bezpieczny biznes

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
opiekunka

Re: Bezpieczny biznes

Post autor: opiekunka » 16 mar 2017 14:37

Nie ma bezpiecznego biznesu, każdy wiąże się z jakimś ryzykiem. Konkurencja za duża, masz pecha, czy jesteś leniwy i tysiąc innych rzeczy może spowodować, że bankrutujemy. Oczywiście nie zniechęcam Was do biznesu. Czasami można niezły rozkręcić i zrobić duże pieniądze.
Biznes forum

Karolcia900

Post autor: Karolcia900 » 26 sty 2018 10:23

Jeśli ktoś chce się czuć bezpiecznie prowadząc biznes to powinien współpracować przede wszystkim z kancelarią prawną, biurem rachunkowym, doradcami.

mamaja

Post autor: mamaja » 04 lut 2018 17:50

Prowadząc biznes, szczególnie produkcyjny, należy zadbać o certyfikację CE. Maszyny powinny być dostosowane do minimalnych wymagań oraz bezpieczne. Procedurę oceny zgodności maszyn z zasadniczymi wymaganiami oraz ocenę ryzyka maszyn najlepiej zlecić doświadczonej i profesjonalnej firmie. Jedną z takich jest Teknomatik.

zdetka

Post autor: zdetka » 21 maja 2018 13:18

Odnosząc się do przemysłu - znacie biuro projektowe, które zajmuje się przede wszystkim opracowywaniem wielobranżowych dokumentacji projektowych w zakresie budowy i przebudowy zakładów przemysłowych?

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 27 cze 2018 15:31

Jeśli mowa o bezpieczeństwie w biznesie warto wspomnieć o certyfikacie SSL, który jest szczególnie ważny w przypadku sklepów online. Na stronie https://www.ecommerce2day.pl/skutki-wdr ... ikatu-ssl/ opisane jest dokładnie na czym polega bezpieczeństwo za pomocą tego certyfikatu. Obecnie jest to sprawa można powiedzieć, że priorytetowa, gdyż RODO wymaga od nas posiadania certyfikatu - oczywiście jeśli przetwarzamy dane użytkowników. Kolejna sprawa to spojrzenie przez Google na strony nie posiadające certyfikatu - z czasem spadki pozycji będą widoczne.

Awatar użytkownika
dstandera

Post autor: dstandera » 28 cze 2018 12:05

Mi się wydaje, że najlepszym możliwym rozwiązaniem w tym przypadku jest po prostu poszperanie w Internecie. To się naprawdę bardzo często sprawdza.
Kiedy książęta bardziej myślą o wygodach, niż o wojsku, tracą swe państwa.

Cewuneta

Post autor: Cewuneta » 28 cze 2018 16:02

Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Bo na tym świecie Śmierć wszystko zmiecie,
Robak się lęgnie i w bujnym kwiecie.

Suzana

Post autor: Suzana » 04 lip 2018 12:05

Ja uważam, że mój biznes jest bezpieczny i cały czas opłacalny. Wynajmuje mieszkania nad morzem na pobyt krótkoterminowy dla turystów. Dobrze mi się to kręci i postanowiłam kupić jeszcze jedno mieszkanie. Zdecydowałam się na apartament Lubicz w Rowach i uważam, że to świetna inwestycja pod wynajem.

Florka

Post autor: Florka » 04 lip 2018 17:37

A gdyby tak wybrać mieszkanie spośród ofert mieszkań na sprzedaż Ursynów i zacząć je podnajmować gościom targowym? To tez byłby krótkotrwały najem, zdecydowanie bezpieczniejszy, a goscie targowi pieniadze mają, tak jak i imprez jest sporo w roku. Mieszkania na sprzedaż na Ursynowie znajdują sie w idealnej lokalizacji. Musze to przemysleć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”