Sklep internetowy

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
PaulinaF

Re: Sklep internetowy

Post autor: PaulinaF » 21 lut 2018 09:43

Zakładając sklep online pamiętaj również o wdrożeniu płatności online, obecnie klienci bardzo na to zwracają uwagę. Ze swojej strony polecam ten system: paybynet. Mam go u siebie w sklepie, informacja o dokonaniu płatności dociera błyskawicznie. Dodatkowo płatności przychodzą pojedynczo, dzięki temu nie muszę ich rozksięgowywać. System działa bez zarzutów.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 21 lut 2018 17:20

A co myślicie o sklepie internetowy z alkoholem? Dzisiaj internet podbił świat i zamiast chodzić do sklepów stacjonarnych niemalże każdy zagląda do internetu. Także stąd mój pomysł. Ostatnio nawet czytałam artykuł o hurtowniach alkoholi i tez sporo się dowiedziałam przydatnych wiadomości.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 22 lut 2018 10:10

Najczęściej spotykam sklepy z kosmetykami i odzieżą. Zresztą nie ma co się dziwić, jak są w sieci oferty, np hurtowna w Wólce Kosowskiej ma sporo towarów w zasadzie od ręki. Patrząc na cenę brutto w hurtowni, można wypracować niezłą marżę.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 24 lut 2018 21:14

Wiecie co, ja myślę, że jeśli chcemy założyć sklep internetowy to warto zrobić to naprawdę porządnie. Wiadomo, że znaczna większość z nas kompletnie się na tym nie zna, ale na szczęście jest dużo firm, które się tym profesjonalnie zajmują. Jak ja zakładałam sklep internetowy to skorzystałam z pomocy i naprawdę lepiej trafić nie mogłam :) Wszystko zostało świetnie zrobione i dzięki temu mój biznes ma się dobrze!

jeanWyc

Post autor: jeanWyc » 01 mar 2018 14:28

No dobra, teraz ja będę miała do was kochani forumowicze pytanie... Czy ktoś z was zna może taki sklep jak Faut? Bo właśnie potrzebuję zebrać o nim opinie, bo chce skorzystać ale trochę się boję, bo nigdy nie kupowałam nic przez internet...

berekatka

Post autor: berekatka » 21 mar 2018 16:00

Widzę, że problem płatności już ktoś wyżej poruszył. A co w sytuacji, gdy interesują nas płatności niskiego nominału, gdy sprzedajemy jakieś drobiazgi? Nie lepszym rozwiązaniem jest obsługa płatności poprzez smsy? Taką opcję można znaleźć na przelewy24 i w mojej ocenie sprawdza się w wielu przypadkach. Może warto o tym pomyśleć?

Awatar użytkownika
leosia90leosia

Post autor: leosia90leosia » 23 mar 2018 19:44

Teraz jest ogólnie taka konkurencja, że naprawdę z tymi sklepami może być różnie. Trzeba mieć dużo szczęścia i naprawdę dobrej jakości produkty, aby się przebić

bierendaa

Post autor: bierendaa » 26 mar 2018 11:11

Jasne, że jest konkurencja, ale i klientów jest cała masa. Jakoś można się nimi przecież podzielić :D No ale prowadzenie sklepu internetowego to na pewno jest walka, trzeba sie na to przygotować i szukać pomocy. Mnie wspiera blog smartbees.pl, gdzie są fajne porady co do utrzymywania klientów i ogólnie poprawienia swojego sklepu internetowego. Firma również zajmuje się zakładaniem stron www.

katrine84

Post autor: katrine84 » 27 mar 2018 13:42

generalnie ja wciąż uważam, że najlepszy jest połączenie sklepu stacjonarnego ze sklepem internetowym, ale coraz bliżej mi stwierdzenia, że sklep stacjonarny bez internetowego nie ma sensu ;0

mamaja

Post autor: mamaja » 29 mar 2018 17:24

A czy prowadząc sklepy internetowe jesteście też otwarci na klientów zagranicznych ? Jeśli tak to w jaki sposób realizujecie wysyłki towaru ? Ja rozglądam się właśnie za firmą kurierską, która zajmuje się takimi przesyłkami zagranicznymi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”