Pomysł na biznes

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Tymoteusz1

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Tymoteusz1 » 03 paź 2016 23:30

Możliwości jest wiele, to widać. Najlepiej zainteresować się siecią afiliacyjną Mylead, dzieki której będziecie w stanie przy okazji zarobić bardzo dobre pieniądze. Ogromnym ułatwieniem jest to, że jako jedyna sieć afiliacyjna w Polsce oferują płatności CPL poprzez SMS. To świetna sprawa, warto skorzystać.

Berightback

Post autor: Berightback » 05 paź 2016 14:46

Według mnie teraz cateringi dietetyczne mają niezłe wzięcie.
Wystarczy dogadać się z kilkoma firmami w okolicy, żeby przywozić o określonej porze wcześniej przygotowane dania, a chętnych nie powinno zabraknąć, co jest bardzo dużym ułatwieniem.

aneczka22

Post autor: aneczka22 » 08 paź 2016 13:10

Całe życie czytam na temat zdrowego wyglądu. Zrobiłam kurs kosmetyczki. Zastanawiam się nad otwarciem własnego salonu kosmetycznego. Konkurencja jest duża, więc chciałabym się czymś wyróżniać. Ostatnio znalazłam artykuł http://podolodzy.pl/spuchniete-stopy-latem/ i chciałabym skupić właśnie na stopach. Coraz więcej kobiet świadomie dba o całe ciało przez cały rok.

dynamical

Post autor: dynamical » 13 paź 2016 14:27

Dobrze sprawdzi się program do obsługi klienta tego typu: http://focustelecom.pl/oprogramowanie-d ... i-klienta/ Wygląda bardzo dobrze i świetnie się go obsługuje. Oczywiście na początku działalności kiedy zamówień nie ma tak dużo, nie trzeba wspomagać się takimi rozwiązaniami. Jednak jak już klientów jest więcej, to warto na coś takiego postawić, bo może okazać się, że nie będziemy wyrabiać z zamówieniami, co będzie skutkowało tym, że klienci stracą do nas zaufanie...

amkaj

Post autor: amkaj » 13 paź 2016 14:32

harrdyy
Kontakt:

Post autor: harrdyy » 16 paź 2016 16:50

No taki pomysł jest całkiem fajny. Ludzie lubią takie rzeczy.

justi

Post autor: justi » 24 paź 2016 14:08

Pomysłów na biznes jest wiele, pytanie jaki jest najlepszy aby nie ponieść klęski. Według mnie aktualnie najlepiej założyć sklep internetowy z systemem płatności dotpay. Ludzie mają do niego zaufanie, zauważyłam go już nie raz gdy coś kupowałam i to jest na plus. Oczywiście ważna jest również przejrzystość sklepu oraz jakość produktów.

KasiaJ
Kontakt:

Post autor: KasiaJ » 26 paź 2016 11:23

Berightback pisze:Według mnie teraz cateringi dietetyczne mają niezłe wzięcie.
Wystarczy dogadać się z kilkoma firmami w okolicy, żeby przywozić o określonej porze wcześniej przygotowane dania, a chętnych nie powinno zabraknąć, co jest bardzo dużym ułatwieniem.
Bardzo fajny pomysł. Zwłaszcza nie mniejszym miastach, bo te duże mają już pewnie wdrożone takie rozwiązania.

anja87

Post autor: anja87 » 31 paź 2016 19:12

Bez względu, co będziemy chcieli robić i czym się zajmować, niezwykle ważne jest, aby praca była dla nas także pasją
https://artillo.pl/blog/p/wywiad-z-omil ... apbookingu Zwyczajnie trzeba lubić, to co się robi. Wówczas nie będziemy patrzyli na zegarek ani irytowali się, gdy klient zadzwoni po 20. W takich przypadkach firma znacznie lepiej się rozwija, bo praca jest dla nas jak hobby.

Amelia

Post autor: Amelia » 08 sty 2017 19:49

Sprzedaż ubezpieczeń to dobry pomysł, już o tym wspominałam.Zwłaszcza franczyza cuk, bo można liczyć na wsparcie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”